Yamaha X-max 250 (2011)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 3 záznamů

mart300
mart300 napsal 21.08.11 v 07:29

Designově nádherný, kvalitově perfektní! Při mé volbě, když jsem před dvěma měsíci kupoval maxíka byl mezi TOP 2, ale nakonec vyhrál Nexus 300 - těch důvodů bylo víc - lepší cena, větší objem, nižší spotřeba, větší nádrž (dojezd 450-500km dle stylu), kufr v ceně. Rychlost do maxima neřeším, do 120ti jede jako vítr, dále je to týrání... Jinak jsem v redakčním testu četl, že u X-Maxe je odchylka tacho cca 20km, u Nexuse je to o 15km, takže tachometrům nelza důvěřovat - mám proto na scooteru navi. Přeju mnoho km bez nehody a poruch

dr.ric
dr.ric napsal 19.08.11 v 20:41

O X-maxovi jsem premyslel. Je paradni. Ale perfektni nabidka na T-maxe a nekolikatydenni rozmysleni o vykonu, moznosti projet Evropu, jezdeni ve dvou,... me smerovala prave k T-maxu. Preju Ti s X-mase hodne stastnych kilometru! Uprimne ale verim ze u T-maxe skoncis. Dej pak vedet

MimoCZ
MimoCZ napsal 17.08.11 v 20:18

Myslim, ze X-max je nejkrasnejsi z malych scoteru. Do mesta a male vylety supr. Bohuzel jsem nemel tu cest sedlat, ale zato jsem zkusil T-maxe. To je ryze sportovni, cestovni velky scoter. Bohuzel uz nema tolik prostoru pod sedackou, coz se mi u scoteru libi. Tak drzim palce, at slouzi.