Jawa 50/23 Mustang (1982)

Vlastník Andre55
Vloženo 8.6.2011
Aktualizováno 28.10.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

Milan1963
Milan1963 napsal 20.05.20 v 18:08 10b.

Pěkný, 10 bodů...

KokosCZ
KokosCZ napsal 22.10.14 v 20:23 10b.

Moooc pěknej Mustafa :))

ctirad
ctirad napsal 03.02.14 v 22:47

jasných10b

HynekKubec
HynekKubec napsal 05.01.13 v 22:26 10b.

Parádní mustang Zrovna řeším problém, jestli dodělávat řidičák nebo jezdit jen s Bčkem, ještě po nynějších změnách v řidičácích Dej vědět do zpráv Jinak fakt pěknej stroj, ať slouží

Comrade
Comrade napsal 15.06.12 v 13:08

Nádherný Mustafar, kéž bych ho měl taky takovýho krásnýho. Jinak absolutní souhlas s popisem, ta motorka má zlatý srdce a jsem fakt rád že jsem tenkrát šel do jawky a ne do uječenýho simpsona: asesorýz vesnickejch řízků. Stejně se víc lidí otáčelo za hlučným, kouřícím mustangem než za mini kopii nudných motorek :P (taky mám simpson komplex ) ...ale jinak vážně parádička

David45623
David45623 napsal 26.05.12 v 13:03

pěknej mustafák 10 b.

jakattara
jakattara napsal 18.06.11 v 09:45

je to moc krásná motka - v krásném stavu - dávám rovných a zasloužených 10b. Ať i nadále slouží a dělá jen radost

tvrdy.p
tvrdy.p napsal 16.06.11 v 00:12

Ahoj draku, byl jsem odkojený na podobné mašině, já vlastnil 21 s nervaplechama. Holky letěly na Simsona - to je jasná, v zápětí dlouho nic, potom zase nic a potom mustang a hóódně na samém chvostu všeho dvoustopého byla 21 Jawa pincek. Nemůžu na něj dopustit. Naučil jsem se jezdit a táta mi ukázal techniku a jiné, takže výborná školní pomůcka. Napsal jsem na jednu diskuzi jak mi kamarád předvedl, že se dá rozjezd bez spojky, přinejmenším zajimavé počtení. přikládám odkaz http://redir.netcen...6ld%3D2011%2D06%2D15

Měj se užívej nové mašiny.

mc_stenly
mc_stenly napsal 15.06.11 v 20:12

Výborný popis , mustang v originále - nádherný , ale rozhodně ho neprodávej !!!

Executor
Executor napsal 14.06.11 v 21:07

Mustangy jsou nejlepší, sám mám simsona, ale mustanga bych taky bral :) 10b

Jarda40
Jarda40 napsal 12.06.11 v 23:36

Je super, taky jsem ho měl v 15 letech a nenechal mě nikdy ve štychu.

Hellrider
Hellrider napsal 12.06.11 v 22:09

Krásnej Mustoš a výbornej popis. Napsal jsi to opravdu výstižně . Koukám, že si začátky motorkářskýho života měl docela krušný. Ale láska k tomu tě u toho úspěšně udržela, což je dobře. Fichtly jsou charakterní motorky, to můžu potvrdit. Občas chce, občas zase ne... ale má to svoje kouzlo. Nadruhou stranu při troše údržby jsou spolehlivý a jen tak nikde nenechávaj. Radši trochu přivydělej na brigádách na novou motorku a neprodávej ho. Myslím si, že by tě to v budoucnu mohlo hodně hodně mrzet (a na čem se pak budou učit tvoje děti? ). Jinak je fakt v suprovym stavu a jde vidět, že si ho vážíš a staráš se o něj. Ať se to někomu líbí nebo ne, fichtly mají vlastní kapitolu v historii českejch motorek a už je to prostě klasika . Jasnejch 10 bodů a přeju velký množství dalších zážitků a kilometrů na tvym oři.

SABATH
SABATH napsal 12.06.11 v 21:00

souhlas s pete2 10b

pete2
pete2 napsal 10.06.11 v 23:46

Hezky napsano, kdyz jsem to cetl vratil jsem se o hodne let zpet a zavzpominal. Takhle snad zacinal kazdy :).

Andre55
Andre55 napsal 10.06.11 v 15:59

Dík všem kluci

Provaz1
Provaz1 napsal 10.06.11 v 11:29

Krasnej mustang, pekná recenze. Ja v mim veku jsem mustangy a fichtli taky prerost, ale kdyz je cas na jizdu tak neco takovyho stale rad vytahnu a jedu to projet i nekam dál-nech si ho- cenu to nestati a pak se ti bude styskat- zas tolik penez za to stejne nedostanes

ondra-pokos
ondra-pokos napsal 08.06.11 v 18:15

nádhernej mustang taky fichtl už musim prodat je to na mě moc slabý ale když mi bylo míň tak sem se na tom vyblbnul já bejt tebou tak bych si ho nechal ale když nejsou peníze není nazbyt. jasnejch 10b.

a.pelcik
a.pelcik napsal 08.06.11 v 16:56

Pincek je krásnej a popis taky. Jsou to skvělý stroje, bohužel mě taky mrzí že mí kamarádi a lidi v mym věku vidí pincky a podobný stroje jako šrot přitom oni sami maj ledatak kolo . Jinak krásnej stroj, škoda ho prodávat

czm175
czm175 napsal 08.06.11 v 16:53

Krásný povídání. Tyto pionýry jsou nejlepší stroje, najezdil jsem na nich tisíce km a doslova na nich prožil mládí a moře srandy. Dokonce jsem jednou ujížděl policejní hlídce na pionýru bez brzd, byl to těžký souboj, málem došlo i na střelbu

SLUGI
SLUGI napsal 08.06.11 v 16:03