Kawasaki ZX7R (1997)

Aktualizováno 5.7.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 19 záznamů

fronislav
fronislav napsal 11.03.18 v 07:18 10b.

luxusni,nestarnouci supersport

Silent_hill napsal 21.01.10 v 00:15

Dík, koukám, že ty máš ale jinej horkokrevnej přístroj :)

Ferys
Ferys napsal 13.01.10 v 14:18

Hyp! Máš to pěkný, kolego. Stojany bejvaj občas ohnutý z cestování trajektem - ty ho*ada utahujou popruhy víc, než je zdrávo...

piškot1
piškot1 napsal 06.01.10 v 14:58

Ahoj, hezká mašina 10b

Silent_hill napsal 04.12.09 v 18:58

yeah, je od toho jedinýho co mám ve friendech.Ale to je snad jedno.btw, jak se vyndat šnek z předního kola?Je asi vymotanej páč nefunguje tacháč, nijak blíž jsem to doteď nezkoumal, tak nevím, jestli se mám bát.

Ninjista
Ninjista napsal 04.12.09 v 18:46

Pěknej superbike
nejni náhodou od jednoho kluka z Kladna?

stevee
stevee napsal 04.12.09 v 17:24

Také gratuluji k výběru,je fakt,že je to babička,ale má svý kouzlo,které jiná nemá a v porovnání s novějšíma zmrzlinama je to kus robustní i když těžký motorky.
S tím stojánkem je to asi u všech stejné,chce to dávat bacha

kaw38
kaw38 napsal 04.12.09 v 15:32

Vitej v klubu maš to za 10.b Jinak užij si ji je to skvěla motorka, určitě si ji zamiluješ. Přeju skvěle začatky a štastne navraty domu

Silent_hill napsal 04.12.09 v 13:55

Kua, chlapi, taky nějaký hodnocení! xD xD

Silent_hill napsal 04.12.09 v 13:54

Jojo, její ne zrovna modelčí váha mě málem stála vykloubenej kotník...jo, holt jsem si myslel že ta uježděná hlína je dost tvrda a že se motka přece nemůže propadnout...zapoměl jsem na 220kg...Ale dopadlo to dobře, motorka mi spadla na nohu, ale tak, že neležela na zemi ale jen na mě..kamarádi pak pomohli xD

PATYN
PATYN napsal 04.12.09 v 13:47

KAWASAKI sedl sem na 750 ninju taky po dváce, a bacha vole jeto kobyla jako prase... sic už sem si zvykl,ale má to co do sebe..at šlape,,hodně km bez nehod byla by jí škod,krasná sedma

Silent_hill napsal 04.12.09 v 13:35

Diky moc . Je vidět, že zelená (pozn.red. barva Kawasaki ) spojuje. Ten lauf ale bude mít něco do sebe, ten zvuk co vydává je neuvěřitelnej, kamarád vedle mě nastartoval 636 s továrním vejfukem a nebyl ani trochu slyšet.Když bude vata, tak bych tam chtěl trochu carbonu.Její vzteklost jsem díky mé neohrabanosti už poznal, blbě jsem vyspojkoval tvrdší rozjezd a podíval jsem se ku obloze...a to tak že velmi, takže můj ristekpa je zatím značný.

hans.kawa
hans.kawa napsal 04.12.09 v 12:50

Vítej do klubu! Za ten lauf,bych někomu zlámal ruce!Ale jinak pěkná! Já už jí budu mít 4rok a jsem do ní zamilovanej čím dál víc! Jo a ten stojánek je taky tak podkoplej..Tak si jí užívej a hlavně opatrně!Dokáže být pěkně vzteklá.

Silent_hill napsal 04.12.09 v 11:20

jojo to určitě udělej, rád se kouknu

Ejs napsal 04.12.09 v 10:53

Taky mně takhle okouzlila, proti cesťáku co jsem jezdil předtím byla ta jistota v každým pohybu naprosto neuvěřitelná. Dneska už musím říct, že jsem řídil i lepší, jenže tahle kočena má pro mně nádech romantiky, snil jsem o ní jako studentík a zdála se nedostupná jak filmová hvězda. No a najednou stála přede mnou a byla za velmi přijatelnou cenu. Přes zimu by měla dosta novej lak, tak sem pak pověsím fotky

Silent_hill napsal 04.12.09 v 10:48

Tak samozřejmě hned jak na jaře vyjedu ze dvora tak ji nedám plnej :) mám tak dobrý pneu, tak doufám že ve spojení s kayabou mě něco odpustí když to přeženu.Fascinuje mě jak drží v zatáčkách...jak ji tam pošlu, tak z ní vyjedu, když jsem byl na pojížďce v Hořicích, tak jsem tam poslal koleno a ani jsem se o něj nesnažil, takže když to začlo brousit tak jsem se lekl jak svině.

Ejs napsal 04.12.09 v 10:35

Neřekl jsem, že je ten stojan takhle normální, jen že to mám taky . Fórek trochu, myslím, že to tak asi fakt patří. Jinak držím palec, začni zlehka, mašina tě podrží opravdu dlouho, ale když ustřelí tak to stojí za to a chce ji to mít už trochu v ruce aby jste se neváleli oba. Byla by škoda ji hned dobouchat. Na chytráky co řvou "plnééééj" se vybodni...

Silent_hill napsal 04.12.09 v 10:26

Ejs, Díky za přivítání , tak to se divím, že ten stojan je takhle normální...někdy se až bojím že trochu foukne a Kawa si ustele. Něco jsme spolu už podnikli, ale jak jsem psal, zatím fakt jen základní seznamovaní. Co tahle motka dovede naplno se dozvim až na jaře.

Ejs napsal 04.12.09 v 06:55

Ahoj, vítej v klubu A na jaře opatrně, je to hodná holka, ale umí se pěkně naštvat.
Jo a stojan mám taky zpropadeně podseklej