Cagiva Navigator 1000 (2001)

Vlastník ifin
Vloženo 19.8.2009
Aktualizováno 23.3.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

ifin napsal 05.04.11 v 22:44

HupyFrud: Ano i ne. V té době to mělo svůj důvod (narození potomka). Byl to hezký stroj a určitě dělá a bude dělat majiteli(majitelům) radost ještě kupa let. Nebylo by fér, aby stála převážnou dobu v garáži...

HupyFrud
HupyFrud napsal 27.03.11 v 19:36

Kritické hodnocení = za 10. Nelituješ prodeje Dea?

kmotrs
kmotrs napsal 17.09.10 v 15:44

Mám přesně stajejnou. To cukání není vada,je tak nastavená vstřikovací mapa. když pustíš spojku tak do 3 tisíc jede zvola a pak začne pořádně zabírat, akorát to je nastavené trochu ostře a umocněné tím že to je stříkačka. Všimni si že když pouštíš spojku tak si sam přidá aby nechcípla.

bicoun_cz
bicoun_cz napsal 05.08.10 v 13:13

Zdar kolego..Máš to pěkný Doufám, že se někde na silnici potkáme..

ifin napsal 14.09.09 v 11:11

Honza.CBR: já nemám rád to co píše většina lidí když si koupí motorku "je to super, nemá to chybu, nejlepší ze všech... ". To přece není pravda, každá má nějaké mouchy a je fér si to přiznat. Někomu to třeba pomůže při výběru. Moje hodnocení neznamená, že Navigator je sračka, to rozhodně není. Je to poměrně zábavná motorka se silným motorem (který o sobě dává vědět).

Honza.CBR
Honza.CBR napsal 13.09.09 v 08:32

Podle Tvého popisu a hodnocení je to tak na výměnu motorky. S tím se nedá nic dělat. :

tomáš950sm
tomáš950sm napsal 06.09.09 v 11:12

pěkná, taky jsem ji měl a asi se k ní na jaře vrátim, nějak na ni nemužu zapomenout, jináč to cukáni za studena je celkem normálni,je to vstřikovánim,u prvnich modelu ho neměli moc vychytany, taky je citliva na správně napnutej řetěz a stav řetězovky vůbec,když je řetězovka špatná tak to taky cuká(pořád a hodně)

Son
Son napsal 30.08.09 v 16:03

a sakra v Bystřici pod Hostýnem-prodáno,nu což počkáme na další : jinak přeju hodně km v pohodě a "další" zkušenosti "do profilu"

Sekiš
Sekiš napsal 30.08.09 v 11:18

moc pěkný kousek 10b

ifin napsal 22.08.09 v 13:14

mates.tl: motor je z TL, SV 1000 se vyrábí teprve od roku 2003 a můj Navigator je ročník 2001...

mates.tl
mates.tl napsal 19.08.09 v 20:41

zdar pekna ale ten motor us je ze suzuki sv ne s tl . pak napis jake jsou jizdni vlastnosti zacina semi moc libit, preju dost kilometru a ktem cukanim muze byt volna svice , spatne ukostreni civky, podtlaky ..vlastni skusenost davam. 10.b

Petr_TA
Petr_TA napsal 19.08.09 v 18:49

pěkná italka s japonským srdcem
10b