Yamaha YBR 125 (2006)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Bikeer_Bibii
Bikeer_Bibii napsal 11.05.10 v 21:44

Podle em, cestovat s edá na všem :).. 10 b.. Peknáá mašina ;)

mira.stx
mira.stx napsal 14.03.10 v 16:58

Cus taky se musím připojit k tvrzení že na cestování nemusíš mít žádnej super výkonnej stroj...není kam spěchat a na prkno už vůbec néé...kdyby ses chystal v létě někam na jih (Chorvatsko,atd...) rád se připojím...

istonbike
istonbike napsal 22.01.10 v 11:41

Super dváca, a smekám před těma cestovatelskejma zkušenostma...ano na objemu nezáleží "když jí miluješ" není co řešit za 10b krátkou zimu a hodně pohodových kilásků v roce 2010

mrbluerd napsal 14.10.09 v 09:18

Diky za hodoceni. Koukam ze po zkusenosti jde moda stranou a prichazi ke slovu reflexka. Po dalsich zkusenostech opravdu dobra vec. Ale kde jsi sehnal tu Yamahackou by me zajimalo? :-o Rad jezdim do polska, coz je videt, tak se na jare domluvit muzem. Treba na nejakou vikendovku. Cestopis z tydnu v Polsku sem dam tenhle tyden. At to jezdi bez nehod. Zdar

P.a.d.l.o
P.a.d.l.o napsal 11.10.09 v 12:25

Ahoj, koukal jsem na tvou krásnou YBR (líbí se mi ta maska) a pak kouknu do deníku a vidím bouračku, měl jsem úplně to samé! Plechovka mně vlítla ze stopky do cesty a hned potom jsem si objednal reflexní vestu (s nápisem YAMAHA na zádech ) Bydlím v Náchodě, od HK docela kousek. Tak jestli tvoje YBR nepůjde přes zimu z domu a příští sezonu budeš mít chuť někam jet, tak bych se přidal Když tak napiš. Jo a dávám za 10b.

mrbluerd napsal 24.07.09 v 08:54

2 maajkee: Mam jen jednoznacne kladne zkusenosti Servis v Motocentru HK je super, motorka 2 roky slape jako hodinky a to se blizim k 10t km. Zavada zadna. Zrychleni je dobre, lehce ovladatelna, maximalka holt 100kmph. Spotrebu mam tak 2,8/100 (tankuju vetsinou pod 10 litru s dojezdem 350 km), ale casto jezdim se spolujezdcem, nakladem nebo v otackach. Nekteri uvadeji 2,5/100. Do prace na ni jezdim taky, ale zvlada i dlouhe jizdy bez zahrivani. O prodeji ve vzdalene budoucnosti neuvazuju, asi si ji necham navzdy. Proste srdcova zalezitost

maajkee
maajkee napsal 22.07.09 v 22:55

Ahoj, jsem taky z Hradce Králové,
plánuju koupit na ježdění do práce a na ježdění do blízkého okolí taky YBRko.
Jak se ti motorka zatím jeví? nějaký poruchy, výkon, spotřeba, prostě nějaký info z tvojí vlastní zkušenosti, díky moc, budu vděčnej.

Jo a kdybys třeba chtěl tu svoji prodávat tak dej vědet :)

Ahoj, Michal

mates.tl
mates.tl napsal 11.07.09 v 08:15

zdar ,,de videt ze jsme meli podobne stesti na plechovkare tak at se dari pri opravach a dalsich kilometrach

mrbluerd napsal 10.07.09 v 08:31

Na kubature nezalezi, kdyz ma clovek spoustu casu Chtel jsem zkusit, co zadnice a moto vydrzi. A ta spotreba k cestam primo vybizi! Ted se chystam do Polska (Gdansk)

eriiik
eriiik napsal 09.07.09 v 22:56

hochu docela blázen takhle na tak malý motorce cestovat!!
hodně km bez nehod

Danke
Danke napsal 09.01.09 v 19:19

Cest jsem taky z Hradce, jeste nikdy jsem te tam nevidel to musime nekdy dat nejakou jizdu!! Cestujes na YBRce hodne? Kde jsi byl nejdal?