Yamaha GTS 1000 (1999)

Aktualizováno 14.2.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

spike-cz
spike-cz napsal 15.10.15 v 19:13 10b.

SpikeMT
SpikeMT napsal 13.12.11 v 07:49

Ahoj. Jsem obdivovatel každého nekonvečního uchycení předního kola, které umí oddělit pružící, brzdné a řídící síly. Proto taky jsem šel do báva s předním zavěšením Duolever. Ale tohle je raritka!

BadRX
BadRX napsal 09.07.10 v 12:01

Pamatuju, jak jsem ji videl prvne na fotce v Motorradu
Krasna motorka, at ti slouzi chlape!

Duček
Duček napsal 11.05.09 v 15:29

Gratuluji k unikátnímu stroji, je to jedna z mašin, kterou si dovedu představit v garáži. Třeba se to někdy podaří, uvidíme. Paráda.

majkys
majkys napsal 24.12.08 v 08:12

Moc pěkný stroj,neobvyklý,přeju klidné Vánoce a mnoho krásných zážitků z cest v novém roce. Ahoj Majk a 10

Pat
Pat napsal 18.03.08 v 13:50

aifel202: Ahoj a díky za pochvalu. Je fakt že je to pěkný kousek a že si v Yamaze na tomhle modelu vyhráli, co do techniky i zpracování. Loni v zimě jsem ji celou odstrojil a zkontroloval a zjistil jsem, že na ní vlastně nemusím dělat skoro nic. Vyměnil jsem akorát svíčky, filtry, olej a kapaliny. Když už byly kapoty dole. Hodně lidí se na ni dívá skrz prsty, ale už na ní jezdím dlouho a myslím si, že druhý tak výkonný a spolehlivý dálkový křižník se hledá jen těžko. Měj se fajn a přeji i Tobě krásné ježdění bez problémů.

aifel202
aifel202 napsal 08.03.08 v 01:57

Krasavice
Poprvé jsem jí spatříl v belgii po roce 93 a nestačil jsem se divit. Technická nádhera, sci-fi a dokonalost
Přeji mnoho km bez nehod!!

napsal 25.05.07 v 11:44

Patrik: Ahoj Patriku. Díky za pochvalu i za pozvání. Bohužel - dlouho jsem se sem nepodíval a tak mně to uteklo. I když - v termínu akce, o které píšeš, jsem měl být s kamarády stejně na Slovensku. Nakonec jsme to vzdali, protože počasí bylo skutečně odporné a jezdit po horách v lijáku nějak nemá to správné kouzlo. Už jsem to mnohokrát zažil. Tak snad to vyjde příště. Ahoj.

WEB
WEB napsal 01.12.06 v 16:24

KRASAVICE!Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

Pat
Pat napsal 24.08.06 v 22:58

Ahoj všichni. Děkuji Vám za komentáře a za výborné hodnocení. To jsem teda fakt trochu čuměl. <br />
<br />
Yen: Díky. A jsem zvědav, jestli se na dálnici někdy potkáme. Mustíka si ve zpětných zrcátkách určitě všimnu. <br />
<br />
Dave: Váha je to pěkná; vzhledem k té váze a nízkému těžišti mně trvalo o něco déle, než jsem ji začal pod sebou opravdu &quot;cítit&quot;. Ale já taky nejsem žádná sušinka. <br />
<br />
Maanichka: To se Ti nezdá. Opravdu je to kyvka s letmo uchyceným kolem. Právě díky téhle konstrukci je GTS nejen unikátní, ale taky podivuhodně stabilní.<br />
<br />
JirkaSV: Díky. S těmi kilometry se udatně snažím. Už jsem s ní byl i u moře a vůbec mě nezklamala. Super cesta (i přes těch 400 km v lijáku). I Tobě přeju hodně šťastných km. Však SV je parádní stroj. A ten zvuk... <br />
<br />
BigOne: Děkuji. A když jsme u Velké Jedničky - taky se mně moc líbí a jednu dobu jsem o ní dokonce vážně přemýšlel. Jenže pak jsem začal uvažovat spíš o SuperFouru a vidíš - nakonec je to GTS. <br />
SLAY: Díky za pochvalu. I mně se moc líbí. A ještě navíc supr jezdí. <br />
<br />
kmx 125: To je normální. Mně se taky líbí spousta jiných motorek, a přesto bych na nich nejezdil, protože mě to nechytá za srdce. Ale to přece neva. Když vidím krásný stroj, rád se podívám. Takže - díky za pochvalu.

kmx-125-FMX-650
kmx-125-FMX-650 napsal 24.08.06 v 18:42

Je krasná ale není to vubec muj styl

SLAY
SLAY napsal 23.08.06 v 08:12

Jo pěkný to se jentak nevidí

Big.One
Big.One napsal 23.08.06 v 07:52

Opravdová vzácnost. Přeji ať ti vydrží dlouho. Jezdím podobnou váhu a když přemýšlím dopředu, tak je jízda opravdová radost. Mimochodem na ty megasrazy mám stejný názor.<br />
Pěkný den, Jindra.

napsal 23.08.06 v 07:45

Nádhernej a unikátní stroj, přeju hodně nalítanejch km

napsal 23.08.06 v 07:03

Super mahina ... Kdysi jsem ji videl u nas v bazaru a vubec jsem netusil, co to je za typ, ale strasne se mi libila. Ta predni vidle je kyvka, nebo se mi to zda???

Daviddd
Daviddd napsal 23.08.06 v 06:21

Takovou váhu ovládat musí bejt mazec Klobouk dolu před pilotem co to zvládá

smazany24057
smazany24057 napsal 22.08.06 v 22:16

parada,doufám,že někdy budu mít podobnou,jinak super články,těch se tu poslední dobou moc nevidíjen at ti to jezdí už se těšim až tě nekde budu predjizdet na dalnici se svym mustíkem