Honda CBR 125R (2004)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 31 záznamů

součí
součí napsal 11.05.09 v 18:44

pěknej stroj tak ti přeju rychlou souhru s mašinou a mnoho ujetých kilometrů bez nehod

Antii
Antii napsal 02.03.09 v 09:41

moc pekna cebruska... hodne km bez nehod...

pribor
pribor napsal 14.02.09 v 20:11

pekna masina!! preju pevny nervy pri uceni!!! jo jinac peknej caliptrat v profilu samicka ze?

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 04.11.08 v 09:57

Ahojky, já letos už taky nevyjedu...:( Neparkuješ motorku na parkovišti u Gymplu?:)

treater
treater napsal 12.10.08 v 12:43

Zdravim Míšu a všechny co to čtou. Chci jen říct že cbrko je prostě nadupaná motorka která neví co s kilowatama No nic koukám na ty Vaše profili a ňák se ve mně houplo a musim taky nafotit tu svoji plechovku :). Jenom nevim jak se mi na ten display vejtou osumdesátky gumy :D
Čest Všem a nedělejte si srandu z týhle motorky:), každej jednou začíná.

Icing
Icing napsal 06.10.08 v 23:18

Vy jste tady nejaky husty A Miiisooo, po silniciii, nebo jeste mi preberes moji prezdivku Padalik (nebo jak to Pepa vymyslel )

Firestormer napsal 03.10.08 v 18:50

Lukason: to víš já rád urážim lidi jo a hele borče na to že ti je 18 !!! "teda aspon to máš v občance" mozkově asi trochu níž ale to je jedno to odbýhám od tematu... já myslim že to co si čtu co si do by mrtvyčky dal nebyla by za to už náká 6ka?? třeba a nebo se takovýho obsahu bojíš??

dildi
dildi napsal 29.09.08 v 21:51

Diky panove, jste milovany,ale me nejakej usoplenec nevytoci. Ale jestli ho nekdy potkam , tak ho kousnu. (za tu pi..). Miluju Vas jste BORCI

Lukason napsal 29.09.08 v 20:19

k tady tomuto tematu se nebudu uz vyjadrovat ,... a neminim aby me tady nekdo urazel a buzeroval z toho duvodu ze se mi motorka rozpadne,... kdyz na tom v ty rychlosti ani nesedel,... a hlavne ma plno kecu,... a zpoustu dalsi blbustek,... tagze tohle tema uzaviram,... SRDECNE SE OMLOUVAM TEDY SLECNE a predem podotykam,. ze to nebylo opravdu brano vazne jako ze bych si sni delal naky kravinky byl to fakt jenom takovej vystrelek,... tagze pro jiondy,. jinak cus,... a mnoho kilometru po silni a ne po polich ci skarpama, preju vsem ! ! ! cus bus rideri

Raid. napsal 29.09.08 v 18:04

Lukason: 18-ti letej člověk, kterej by měl být už svym způsobem trochu vyzrálej, by měl vědět, co je úprosný a co ne. Umět najít hranici mezi srandou a vážností, a ty jsi jasně přestřelil. Nikdo se tě tady neptá na to, kolik si najezdil se svojí motorkou, ale stačilo by, kdyby ses slečně omluvil a to se vší vážností. Hlavně nezapomeň napsat:"taghle, motorkáři jezdilY, a wo co de".

HoRnSzVa napsal 28.09.08 v 20:53

Dulezity je ze se to k tobe dostalo. Jak sme na to prisli neres.

Firestormer napsal 28.09.08 v 20:52

hy hy Lukason: hele borče to se nebojáš že se ti to ve 150 rospadne :D no doprdele ty si borec

Lukason napsal 28.09.08 v 20:51

vim ze muzou mit fatalni nasledky,... ae ver ze sem to taghle nemyslel,... prece sem taky motorkar i kdyz na cebre moc se to neda posuzovat jako motorka neboli motorkar ,... ae stouhle motkou sem zazil hodne veci,... sem s ni nadmiru spokojenej,... zadnou motorku sem pred ni nemel ae ze bych hned jel a vyflakal se to ne ,.. ae stejne mi to do hlavy porad nejde jak se mohla vymlatit,.. to je jedno mno,... ae do caslavi ste dorazily blbe hlavne do ty ulice,.bydli tam moje prababicka,. tagze tenm dopis mi davala vona,.. tagze nevim mno ae stejne jak ste prisly na to ze v tyhle ulici to by me zajimalo

HoRnSzVa napsal 28.09.08 v 20:27

Tva reakce ac se smajlama byla nevhodna. Jela pomalu a zacina na CBR. Je to mala pomala motorka idealni do zacatku. Ucim ji jezdit ja, takze urazeni jeji je i urazeni moje. Dnes sme byli s klukama v Caslavi v Nazaretu bo jak se menuje ta ulice kde bydlis, ale nedozvonili sme se. Pro priste vaz sva slova, mohou mit i fatalni dusledky.

Lukason napsal 28.09.08 v 18:44

prosim o odpoved

Lukason napsal 28.09.08 v 18:42

cus borci a slecno mno,. tento vzkaz sem napsal z prdele jestli tag nevite,... kdybych to bral vazne,. tag asi nebudu delat vysmaty smajly, a chovat se uplne jinak,... a jedno si stejne nemuzu vytknout,.. to fakt jela jako rychle ze dopadla taghle nebo jak se to teda stalo,... a jeste bych chtel vedet jestli mele predtim nakou motorku ,.. na ktery jezdila a nebo sedla hnedka na cebro,.. !

HoRnSzVa napsal 28.09.08 v 10:58

Lukasone ja si Te najdu na to vem jed. A nebude to tak tezky

Raid. napsal 28.09.08 v 10:53

Lukason: tak ty si kamaráde dojezdil...

Lukason napsal 28.09.08 v 10:35

borka m,no,... kdyz na tom neumi tag ji kup radsi nakyho fichtla at se na tom nauci a potom na neco leze,.. takovyhle lidi fakt miluju co jezdej jak prasata kdyz maj hnedka motorku,. pica fakt ze jooooo jinak se to popsat nejde,. a ten fichtl kdyz to snim nekam narves tag se mu nic nestane,... a neeeeeeeeeee ze s cebrou to narve hnedka do plotu,... boze muj ! ! ! ! ! !

HoRnSzVa napsal 27.09.08 v 22:31

Tadaa...takze sme se jeli s mladou projet, ona delala frajerinky, pred zatackou si stelovala zrcatka, nekoukala jak sem jel do zatacky ja, videla hrbolky, chtela se jim vyhnout a uspesne se jim vyhla. Vyhla se do obrudniku, hodila sipku do plotu a motorka se svezla po obrubniku. Suma Sumarum? : Jedno otekle koleno, druhe odrene, bolava zada a prdel. Motorka urvana stupacka, odrena maska a blatnik. Treba se pouci a ziska respekt

Tufan
Tufan napsal 27.09.08 v 11:30

Hezky pěkně míšo, nějak tomu nemůžu uvěřit že zrovna tobě někdo do ruky svěřil motorku Ty začínáš a já asi končim : Doufám že ti bude dobře sloužit

Icing
Icing napsal 26.09.08 v 10:52

Jupi jupi jupiii Taky bych neco takovyho potreboval pro moji dracici Uz se nemuzu dockat pristiho roku

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 23.09.08 v 08:31

ahojky...to rád slyším, budeš letos ještě jezdit?:)

LubošPuboš
LubošPuboš napsal 22.09.08 v 18:17

dik za pekny hodnoceni modra je nejlepčí

HoRnSzVa napsal 22.09.08 v 11:33

10? ja ti dal 2, protoze sem na ni mel moc prace

dildi
dildi napsal 22.09.08 v 09:33

diky kluci:) snad nasi particce nebudu delat ostudu :)

Firestormer napsal 21.09.08 v 12:41

první motorkářka v naší bandě

SCUD
SCUD napsal 21.09.08 v 11:48

Tak teda davám za deset Už se těšim,až na jaře vyrazíme s partou někam společně.Teda pokud si do tý doby stihnu taky zase něco pořídit lol
Každopádně věřim že vám to spolu bude moc slušet,tak hooodně šťastnejch km v sedle týhle krasavice

HoRnSzVa napsal 21.09.08 v 09:36

Nikam nepojede . Nemá papíry :o . Takze se uci jezdit po okoli a ja ji tvrde budu hlidat na mym autobusu

Raid. napsal 19.09.08 v 16:01

Už se těšim až sem hodíš fotky, ale nejvíc na to, až se s náma projedeš. Snad třeba na zakončovačce, ale to bude asi pěkná klendra Tak ať litá ten tvůj novej Drak.

LubošPuboš
LubošPuboš napsal 17.09.08 v 13:30

Chtelo by to nejaky fota