Yamaha FZ6 N (2004)

Kudlanka napsal 26.07.09 v 15:23

Pěkný Tak, ať slouží

Meg.M
Meg.M napsal 31.10.06 v 03:04

Ahoj - super mašinka a super fotky...Trošku závidím je fajn, že je tu víc bab - snad se někdy potkáme i na silnici.Jinak z takových moulů, jako je Fanda, bych si nic nedělala (nejspíšto je malej zakomplexovanej chudáček). Meg

napsal 25.10.06 v 21:24

Zdarec,taky uvazuju o koupi fz6,a mam na tebe jeden dotaz,sem totiz mensi postavy a nejak se bojim ze bych dobre nedosah,kdyz koukam na tvy fotky tak by me zajimalo kolik tak orientacne meris cm,abych vedel jestli na to mam nebo ne <br />

napsal 13.01.06 v 11:07

Ahoj,super motorka. Taky jsem si jí teď pořídila. Ještě jsem ji ale nestihla projed, protože na sněhu mi to nejde. Mám tam dané Akrapy a nějaké doplňky. Sem tam mi jí někdo pomluví, že to je jen šestka, ale já to neřeším Jsme strašně šťastná že jí mám. Hodně šťastných kilometrů

napsal 06.08.05 v 20:17

KOLIK PROSIMTE MERIS,ZES MUSELA MENIT RIDITKA,PTAM SE PROTO ZE MAM 191,JEJICH ROZMER JE JAKE A FIRMA,DEKUJI MOC ZA INFO

napsal 23.06.05 v 12:16

Ahoj Leo, ještě stále mi nemůžeš poslat ten zvuk laďáku od Kabourka?

napsal 18.06.05 v 14:51

kocka na fz6, to sa len tak nevidi

napsal 08.06.05 v 11:04

Čusík brouková<br />
Na toho zakomplexovance se vy... je to blb závidí.Náhodou Ti to sluší,už se těším,až se vrátíme obě z dovči a někam vyjedem.Dvě nádherný mašiny s ženskýma v sedle to je ono.Tak krásnou dovču a vrať se nám vpořádku.Pá Andy FZ6S

napsal 01.06.05 v 11:30

Leo taky ladím klopení i když jen na eNTéVéčku, ale co, hlavně, že jezdíme a vůbec nechápu pana Fanóša Holt nepatříš do skupiny 90-60-90 180cm, (neboj nejsi sama .o) ať si krasavec trhne nohou. Beztak je sám a nešťastnej <br />
Jezdi opatrně a čao

napsal 11.05.05 v 19:21

Zastupce zenskyho rodu s nadhernou masinou co dodat?! Fanoosek je idiot!!!<br />
Dubsky,Tynec no kamose tam nestiham,snad pristi sezonu na FZ6!!!<br />
Good Luck

napsal 09.04.05 v 17:40

Hmmm...hezka motorka...musim uznat!!!ps.ale neni to Kawasaki takze nic..Jirka...trosku husta debata,ne no,hlavne se nepotkejte nekde na silnici..cus.

napsal 01.02.05 v 21:15

Kluci dekuju, ze jste se mne zastali. Akorat nechapu, co jsem Fandovi udelala, pac ja ho opravdu vubec neznam. Holt asi nebudu jeho typ. doufam, ze uz se tesite na sezonu jako ja jaru zdar

smazany5072
smazany5072 napsal 17.01.05 v 11:15

Ano přátelé Fanda má asi opravdu vybraná všechna kolečka. A aby to pochopil i on, to je jen pro tebe Fanóšku: &quot;Máš v hlavě nasráno, vymaštěnej korytolize&quot;

napsal 13.01.05 v 09:05

Fando, co kdyby jsi poslal svůj vlastní portrét a taky tvou motorku?? Křupane!!!

napsal 05.01.05 v 16:28

Nojo pan inteligent Fanda.Ty si kus kretena!

napsal 20.12.04 v 22:11

Kdyz ctu komentare co ti tady pisou ti vypatlanci tak se me chce zvracet!Neco tak strasneho jsem uz dlouho nevidel!Motorka naprostej humus a ty!?no bez komentare!Ty chlapi co ti pisou jsou bud upne slepi nebo te neznaj!to kolinko kdyby slo tak si ho sedri a vem to i s ksichtem..horsi uz to nebude!Zdar obludo s ladenym!Urcite ho mas ze??Fuj..ps.doufam ze te na selnici nepotkam..sam bych musel hodit kolinko!

napsal 13.10.04 v 15:53

ps:Super fotka to určitě dělal profík a nejlepší kamoš co znáš vid !!!! Pošli mi adresu na něj ja se nechám taky od něj takhle vyfotit !!!!! haha

napsal 13.10.04 v 15:49

Čauky bobino tak ladáčky jsou luxusní jo tak to teda nevim nevim!!!!!Haha
Ale jo zvuk je super ale ja mam lepší ale nevím kde ja ho koupil !!!! Hahaha
Už aby bylo jaro co? Pujdeš semnou na panáka první týden v listopadu? Čusík L.

napsal 09.09.04 v 10:46

Ty řídítka jsou super!! Můžeš mi zdělit Značku? Ty stavěcí kostky na uchycení řídítek jsou taky jiné??

napsal 08.09.04 v 15:21

Ahoj Leo, můžeš mi prosím poslat fotky těch laďáků a popř.zvuk?
Předem díky.
Jura

napsal 01.09.04 v 08:04

tak jsem ti poslal mail a ty si schranku asi nevybiras

napsal 26.08.04 v 11:54

Jsou přímo z Yamahy v Písku od pana Kabourka. Dala jsem za 8000,-, ale myslím, že opravdu stojí za to. Zvuk je naprosto luxusní.

napsal 26.08.04 v 10:24

Můžeš mi prosím blíže popsat co za laďáčky máš a kolik jsi za ně dal?
Dík

napsal 20.08.04 v 15:29

A co kdybys ty někdy dorazil do Práglu

napsal 20.08.04 v 12:30

Cus, zajed nekdy do Usti, projedem se.