Kawasaki VN 1500 (1999)

Aktualizováno 12.10.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 84 záznamů

Jenniks
Jenniks napsal 26.03.23 v 19:47 10b.

RIP kamaráde... věřím, že kdyby jsi mohl, vezmeš si Driftra s sebou i tam nahoru! Bůh ví, na čem tam budeš muset jezdit..?!

Jarda-z-Úpice napsal 15.02.17 v 08:55

Vloni toho moc nenajezdil. Nějakých 300km, jinak stál v garáži. Zradilo mě zdraví. Jestli to bude letos lepší nevím, navíc mě čeká STK. Mám velkou obavu, že neprojdu, zejména kvůli výfukům. Tak si užívejte alespoň vy.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 13.02.17 v 22:53 10b.

Super parník ,přeji pohodu v sedle.

honzaxxiii
honzaxxiii napsal 19.01.17 v 18:43 10b.

j.anthony
j.anthony napsal 21.12.16 v 17:20 10b.

j.anthony
j.anthony napsal 19.04.16 v 06:46

super - souprava . páv jak kdyby¨ho vyráběli pro Driftera
(body mě nešli vložit ,ale za mě 100b)

dědoušek
dědoušek napsal 23.12.15 v 01:42 10b.

Jardo, ten Drifter je nádherně zváštní mezi ostatníma ve stylu chopper - cruiser. Za mne...je to snad nejhezčí z produkce Kawasaki. A když to má ještě někdo v doplňcích jako ty, tak je to další přidaná hodnota k této mašině. Mnohokrát a moc ji zde, na tvém profilu, obdivuju.

pavsa66
pavsa66 napsal 05.04.15 v 15:54 10b.

Moc hezky sladěno gratulace a pohodu v sedle Ps: příští týden si taky jedu pro Pávika

babula
babula napsal 28.03.15 v 12:51 10b.

Ode mě za takovou krasavici 10b

Morganka
Morganka napsal 26.04.13 v 18:28 10b.

Proste je to krasavice a jezdi se na ni perfektne :)

Dante76
Dante76 napsal 06.02.12 v 16:12

Moc pěknej stroj a kdybych nebyl postiženej Jawou, už si na ní dávno vozím zadek, vlastně duši. Historie vzniku mě překvapila, nikdy jsem po ní nepátral protože na první pohled bylo vidět, že je to skoro Indián. Hned jsem si vaše stránky dal k oblíbeným. Držím palce ať dělá jen radost.

Tezetka
Tezetka napsal 06.01.12 v 10:30

Krásný Drifter
Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu
Posílám 10-ku

Jarda-z-Úpice napsal 16.09.11 v 12:15

Přátelé, podzim se nezadržitelně blíží, ráno je zima jsk v ruském tanku, ale jezdíme, jezdíme... Tak si to ještě všichni užijte a neudělejte nějakou pitomost na závěr sezóny. Ať se ve zdraví setkáme na jaře.

Krmi
Krmi napsal 17.08.11 v 20:39

áááááááách joooooooo nádhera jasných 10b jinak to ani nejde super mašinka a ještě suprovější člověk hodně km v sedle a stále plnou nádrž měj se chlape

valivali
valivali napsal 28.04.11 v 09:35

s tím pávikem je parádní.

Raduzzo
Raduzzo napsal 30.03.11 v 22:11

krásný, dechberoucí krasavec přeju pohodu v sezóně 2011

RSVreno
RSVreno napsal 29.11.10 v 14:51

Skvělej stroj, mám ho také, takže vím o čem mluvím za 10b.

Jarda-z-Úpice napsal 24.10.10 v 10:40

Kluci a holky, letos jsme pravděpodobně dojezdili. Tak svoje miláčky řádně zazimujte a těšte se na jarní setkání s přáteli, vůni jara a zahřívajícího se asfaltu. A pokud má někdo zájem, pak se s námi může setkat na pravidelném setkání na Bohdašíně. Mrkněte na http://moto.upice-net.cz. A přijďte, každý je mile vítán. A díky za přátelství,zamávání na silnici a společenství motorkářů v letošním roce. Jarda

postak1
postak1 napsal 18.10.10 v 15:50

No:Krásná Kawasakí,at Ti,ještě dlouho vozí!za10b

Caemill
Caemill napsal 04.09.10 v 23:50

Nádherná motorka, dávám 10 b

Klárka-Míra
Klárka-Míra napsal 30.06.10 v 10:49

Teda smekám,to je opravdu krásnej kousek,s Pavíkem vypadá naprosto dokonale
Tak ať máte ještě mnoho našlapaných km 10 b je málo

wictor
wictor napsal 09.03.10 v 18:57

Krásnej a vymazlenej kousek

Oliver_J
Oliver_J napsal 12.02.10 v 23:05

Je to krása, s tím přípojným vozítkem je to dlouhý, jak kamion a pěkně to ladí. Dávám obě ruce

Méďa1
Méďa1 napsal 01.12.09 v 09:17

Ahoj Jardo, moc pěkný dávám deset. Už se moc těším na jaro

Skalák
Skalák napsal 17.11.09 v 10:33

krása krása Tomuhle řikám pořádná motorka! Přeju plnou nádrž a hodně KM bez nehod

Jarda-z-Úpice napsal 15.11.09 v 08:28

Ahoj kamaráde, celý rok jsem byl na silnici a jezdil, až se z výfuků kouřilo. Jednak s přáteli v Motoklubu Úpicko, ale i na ostatních akcích. Včera jsme měli závěrečné setkání a tam jsem se rozhodl, že jistě pojedu na další sraz Vulkánů, pokud tedy bude. A tak se snad zase sejdeme. Měj se moc prima a na jaře zase ahoj.

šlahoun
šlahoun napsal 14.11.09 v 10:00

Hlape kde ses celej rok flákal,od srazu v Horce jsem tě ještě nepotkal

Jarda-z-Úpice napsal 09.11.09 v 08:04

Kluci, nádhera je, že jsme ve zdraví zakončili tuto sezónu, někteří z nás přezbrojili, někteří do naší motorkářské rodiny přibyli a někteří ji bohužel opustili. Vzpomeňme si všichni na všechny naše kamarády a těšme se, že se zase na jaře společně sejdeme. Prožijte příjemně období nečinonsti a těšme s přáteli na jaro.

Viper54
Viper54 napsal 05.11.09 v 20:31

Jasnejch deset,je to prostě nádhera!

napsal 20.09.09 v 19:46

je nádherná

Jarda-z-Úpice napsal 21.08.09 v 20:08

Kluci, každá motorka je krásná, pokud si ji majitel považuje a hledí. Každý máme jiný náhled a názor na věc. Každý si zaslouží pochvalu za to, že jezdí, že má motorku a přátele. Každý ještě několikrát v životě vymění svůj stroj za jiný, i když je přesvědčen, že z mnoha důvodů k tomu nedojde. Dopadl jsem stejně.Rád potkám každého motorkáře a je mi jedno na čem, jde o to, že z toho máme radost. Tak s chutí na asfalt. A nezapomeňte svého miláčka za svezení pochválit a jemnou flanelkou mu otřít kapotu. Budete mít z toho radost oba.I když on vám to nedá moc najevo, jen tím že bezvadně funguje.

Sekiš
Sekiš napsal 20.08.09 v 23:02

Moc pěkný křižník i když na tak mohutné stroje nejsem,10b a dalších 30bodů bych připsal na tvůj profil kdyby to šlo, protože taky píšeš moc pěkný a pravdivý věcičky ohledn mladých fakanů ! "Je ůplně jedno na čem jedem, ale hlevně, že jedem spolu!"

shrek.
shrek. napsal 20.08.09 v 10:07

Suveréní kráska 10.bodů je málo

Drobek64
Drobek64 napsal 13.08.09 v 19:12

Fakt nádherná , za 10

istonbike
istonbike napsal 04.08.09 v 15:06

Tomu říkám skvělý postup ze Simsonu na tak nádherně vytuněný STROJ Nemám slov. . . . prostě paráda jedné i více desítek je na to škoda

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 29.07.09 v 21:35

Jedním slovem nádhera! Dávám 10 bodů Ať tí dělá radost.

enusim2
enusim2 napsal 01.07.09 v 18:52

koukam jak blazen,taky luxusne vysperkovana to je konicek aspon tohle!!10b.

FIDO.
FIDO. napsal 12.06.09 v 13:35

krása je vidět kdo má vkus 10b., II.sraz vulkánů nám nevyšel protože jsem v tom termínu dělal tu charitativní akci viz. můj deník tak snad příště ( nebo příští rok charita u nás )

Mann53
Mann53 napsal 06.06.09 v 21:09

Supr mašina s tím pávíkem nádhera jedině 10b. tak moc pěkný počasí a hodně šťastných kilometrů s krasavicí Jarda (jako kluk po vojně jsem ho tahal za 350 )

geronimoSP
geronimoSP napsal 21.05.09 v 13:39

taková krása se jen tak nevidí, škoda že nejsi blíž, mohl bych se naparovat ve Tvé společnosti

korwin
korwin napsal 17.05.09 v 22:07

Super mašina a ten plyšák dávám 10b.

mapi18
mapi18 napsal 23.04.09 v 15:18

Opravdu nádhera a výborně sladěný s tím pávem.Dávám 10b. a 10b za páva.

Pollman
Pollman napsal 29.03.09 v 19:25

Ahoj Jardo, vidím, že jsi ušel dlouhou cestu od Visty Moc hezký stroj Tak se snad už letos konečně uvidíme! Hodně štěstí!

GALLIUS
GALLIUS napsal 24.03.09 v 17:14

Taky jsem musel dát 10 doufám že slouží.

speedy007
speedy007 napsal 23.03.09 v 14:54

jEDNÍM SLOVEM NÁDHERA. MNOHO ŠŤASTNÝCH KILOMETRŮ. SPEEDY

TONDA68
TONDA68 napsal 16.03.09 v 18:15

Nazdar Jardo,ten parník to je klenot! Jo,mám nějaké fotky z Hostinného,zavírání šoupátek.I ten Tvůj parník mám nafocenej.Jestli chceš,dám nahrát fotky.Žlutou suzu jsem nechal v kůlně.Koupil jsem ČZ 477 1969 a šlape jak švícary! Ahoj Tonda

Rubi
Rubi napsal 05.03.09 v 23:05

Gratuluji k novému stroji a přeju pohodu na cestách.

Jarda-z-Úpice napsal 25.02.09 v 13:43

Kluci a holky, už se moc těším na nastávající sezónu. Vloni jsme vyrazili již 24.února, ale letos nám ta příroda moc nepřeje. Ale dnes ráno jsem šel do práce a vzduch již voněl jarem. A co je hlavní, kosové už ráno zpívají. Takže, jaro už je za humny! Už se těším až se zase s někým pozdravím na cestě. Nezapomeňte na to, zdravíme se! Nejsme anonymní uživatelé silnic, jsme Motorkáři!

...Mates...
...Mates... napsal 25.02.09 v 07:14

Krasavec není co dodat ten pávik je hezky sladěn .Hodně štěstí v nové sezóně. 10b.

Krysař
Krysař napsal 24.02.09 v 20:29

Pěkný stroj, znám prvního majitele, ať slouží

Pier.
Pier. napsal 24.02.09 v 19:18

Moc pěkný kočár. dávám 10 b. přeji hodně ujetých km.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 24.02.09 v 13:08

Tak to je něco nádherného Super stroj za 10 bodů. Pohodovou sezonu a plnou nádrž.

Marv1
Marv1 napsal 24.02.09 v 06:13

To prostě nemá chybu!

Matess727x
Matess727x napsal 22.02.09 v 12:03

Tak to je nádherné letadlo. Chlapům v letech slušej takovýhle motky. Líbí se mi tvé moto "další info" v profilu u té Visty,...pěkně řečeno.Já se raději na motce potkávám se staršíma chlapama,...lépe si pokecám a nemají potřebu machrovat,...prostě pohodáři.

šelba.
šelba. napsal 06.02.09 v 19:42

Máš hezký stránky, vypadáte na fajn partu. Hodně zdaru.
šelba

Jarda-z-Úpice napsal 01.02.09 v 09:55

Ahoj Majku, každý má motorku jaká se mu líbí a na jaké rád jezdí. Znám spoustu kluků i holek, kteří mají nádherně vyšperkované motorky a motorkaření milují. Pak znám pár lidí, ti pokládají motorku za něco běžného, je to taky na nich vidět, i na jejich zacházení s nimi. A to to jsou obvykle ti jediní správní motorkáři a všechny ostatní pokládají za debily. Tak ať se setkáváš hlavně s těmi prvními. A hlavně, užívej si pohody na silnici. Tak ať se někde potkáme.
Jarda

majkys
majkys napsal 30.01.09 v 17:18

Tak vymakaná motorka, resp. soustrojí s pavem se hned tak neuvidí Za 10 a přeju pohodové zážitky, nikde to nevyklop a snad někdy na cestách AHOJ Majk

lonza
lonza napsal 27.01.09 v 15:04

Ahoj,gratuluji k pěknému stroji.Také pěkné stránky.Líbí se mi,když se něco dělá a má to smysl.A to se Ti daří.Hodně pohody a třeba někdy na silnici.Zdraví Honza

bastik.
bastik. napsal 19.01.09 v 14:42

ahoj Jardo, starý brachu . Znovu jsem si prostudoval Tvoje stránky od A do Z a můžu Ti říct, že mi jsi stále bližší Vzhledem k tomu, že už se taky považuji za motodědka, tak jestli Ti to nevadí, dal jsem si Tě do přátel. Doufám, že Tebe i Tvoje kámoše poznám osobně a moc se na to těším. Na motorce jsem zapracoval a je to na ní i vidět. Dělá mi to šílenou radost. No a Tvůj Drifter snad ani nemá konkurenci jak je vyšňořený Na setkání se těší Baštík

Jarda-z-Úpice napsal 07.01.09 v 08:10

Ahoj Viragodědku, myslím si, že máš moc pěknou motorku. Sám píšeš co jsi ji všechno vylepšil a co ještě může přijít. Já jsem se dostal VN 800 po ježdění na 125-ce. Rovněž jsem doplňoval a leštil. Nakonec jsem si pořídil tuhle, neboť Indián byl můj sen. Pokládám ho za stylovější než je H-D. Silná motoka je silná motorka. Ale motorkaření je o stylu, ne o silné motorce. A hlavně o přátelích a prima zážitcích. Podívej se třeba na naše stránky http://moto.upice-net.cz Pokud by jsi hledal prima partu, pak se podívej na www.motokrupka.cz A klidně napiš, já si rád o motorkaření popovídám s prima lidmi.
Ahoj na asfaltě.

Předchozí