Cagiva Mito 125 (1997)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

enusim2
enusim2 napsal 27.08.09 v 09:52

moc pekny kousek,ty brzdy vypadaji monstrozne asi nejlepsi co se da na masinu dat.tak at ti to jezdi!

D.e.n.n.y
D.e.n.n.y napsal 28.07.09 v 09:53

čau, jo rád se s někým projedu jj to ty tu jezdíš s červenou cagivou? v Poříčí

0x1d2
0x1d2 napsal 13.01.09 v 19:35

luxusní plasty...! vypadá moc pěkne... a natu vyjížďku na jaře se už těšim.! jak jsi mi psal..! jinak davam 10 B.!!

Alcza
Alcza napsal 29.12.08 v 18:45

krásná mašinka tak ať jezdíí

Jara18
Jara18 napsal 22.12.08 v 18:35

moc hezký mitko

martin-n napsal 28.11.08 v 18:40

fotky semka dam nekdy na jare ale ejste uvazuju ze bych tam dal predni masku se svetlama z aprilie RS 125 nebo z ty hodny podle toho co sezenu ale pak to semka urcite dam a prestavba se snad podari uvidime jak to dopadne:D

martin-n napsal 27.11.08 v 20:04

moc ti zavidim ty plastyfakt tyhle jsou uplne bomba jinak dik ale ja budu moje mito cely menit dostane plasty z hondy CBR 600 puvod ne jsem chtel udelat plasty jak mas ty ale nikdo mi to nechce udelat tak tam dam novy plasty uvidime jakto bude mimu mitu sluset jinak ty mas super mito tak ho hlavne nekde nepoloz:D : byla by to velka skoda

martin-n napsal 22.11.08 v 12:29

ahoj mas pekne mito moc se mi libi to zbarveni fakt uplne super za ty plasty bych dal vsechno :D fakt pekny

Marex
Marex napsal 22.08.08 v 23:01

Zdarex. Pěkná CAGIVA ! Ty polepy mi evokují moje dětství a závodní stroje té doby!

Křéča
Křéča napsal 20.08.08 v 12:52

no po motorovy strance slouzi uplne suprove, ale ted mam mensi problemy s papirama, je to dovoz z italie a nejsou v poradku nejaky cisla ale uz se to resi tak to snad bude ok.Plasty mam sice starsi ale motor tam je evo7 .. takze to fakt jede krasne .. tak zatim mej se cuus

biiagi
biiagi napsal 18.08.08 v 11:22

Sem rad ze ti slouzi zatim jak ma a at slouzi :) mel jsem rok 90 ve stejnych plastech taky jsem na ni nalital dost a slapala jak hodinky ale uz ji nemam a poridil jsem evíččko tak snad bude taky dobre slouzit jak ma tak se mej a hodne km bez nehod je fajnova