Yamaha GTS 1000 (1993)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

BadRX
BadRX napsal 09.07.10 v 11:58

GTeSka je nadherna zalezitost! O vikendu jsem jednu potkal nazivo, musel jsem se zastavit, omrknout a dat rec!

Víťan
Víťan napsal 15.06.09 v 20:36

Musím pochválit tvou motku.
Vzhled pěkný, silná a slušivá motorka.
Přeji jen jen pohodové jízdy.
Dávám za 10
Moc se na vás těšíme.

Duček
Duček napsal 30.04.09 v 00:36

Tahle mašina předběhla dobu. Paráda.

chmára napsal 12.01.09 v 19:56

Tak jsme přez vánoce vyměnili spojku najeto 82300 KM nepoznali jsme jestli původní a nebo už měněná šlo to v pohodě,poslali mi malinko delší pružinky ale klaplo to.28 prosince jsem ji musel projet,najel jsem asi 70 km ale byla zima.Jelo se krásně

majkys
majkys napsal 01.01.09 v 18:37

Dík za informace,od poloviny prosince už na jejím zajištění pracuje můj kámoš v Mnichově. Uvidím co sežene. Ale ta Tvoje je fakt KUS. Hodně pohodovým km a jen svisle! Ahoj Majk

chmára napsal 05.12.08 v 15:25

KLOPÍ SE TO DOBŘE NA ROVNÉM ASFALTU KDYŽ JE V ZATÁČCE HRB A TY HO PREJEDEŠ NAKLOPENEJ TAK JE TO DIVNEJH POCIT CELA MAŠINA SE NARAZ POTOPÍ DOLU TAK DIVNĚ JAKO PROPÉRUJE ZHOUPNE SE CELÝ RÁM JE TO JE TO FAKT NĚCO JINÉHO NEŽ NA JINÉ MOTORCE A LE NA DELŠÍ ZATÁČKY PŘI RYCHLOSTI 100-130 TO NEMÁ CHYBU.MUSÍŠ SI UVĚDOMIT ŽE TO NENÍ SUPERSPORT ALE CESTÁK ALE KDYŽ NEMÁŽ STRACH TAK TI MOC NEUJEDOU.vÁHA MOTORKY JE 270 KILO KDYŽ JEDEŠ VE 2 A S NALOŽENÝMA KUFRAMA TAK SE TO VYHOUPNE BEZMÁLA NA 500 KILO A TO JE UŽ DOST NA KLOPENÍ.TO PŘEDNÍ KOLO JE VÁŽNĚ KYVKA ODPRUŽENÁ DO RÁMU.JEŠTĚ MI NEULETĚLA ALE JÁ TAKÉ NELÍTÁM JAKO BLÁZEN.PROSTĚ NA KRÁTKY A OSTRÝ ZATÁČKY NEJME DĚLANÝ ANI JÁ A ASI ANI GTSka. Jinak děkuji za pochvalu

majkys
majkys napsal 15.11.08 v 21:25

ta GTSka je nádherná , jak jsem starej, tak jsem ani netušil, že tahle fajnovost existuje. To přední kolo je odpružené tlumičem do U rámu? Jak se to klopí?

chmára napsal 22.07.08 v 18:08

To máš teda pravdu já z něho byl taky vedle a je fakt že se dost lidiček divi???,asi to není tak obvyklý.Ale je to dost zajímavý.Jinak díky

Ritchy
Ritchy napsal 21.07.08 v 12:08

no tuhle motku vidím poprvý, ale teda udělala dojem Hodně zajímavý a pěkný bajk, ten předník letmák je supr

chmára napsal 20.07.08 v 22:35

chmára napsal 20.07.08 v 22:35

No kamaráde ,ani nevím snad je to štěstí nebo náhoda ale mám jí z bazaru .Nechal jsem si potáhnout sedačku z šedé na černou víc jí to sluší trochu naleštíl a koupil nové pneu.
no a výsledek je na fotu jinak zatím bezproblémová...

Big.One
Big.One napsal 18.07.08 v 10:31

Tenstav je 1A . Kde na Tebe celou dobu takhle zachovalá čekala?