Yuki Motard 125 (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 57 záznamů

Crooky
Crooky napsal 05.04.14 v 13:56

Ahoj mohl bys mi prosím poradit kde sou na to nahr. díly tet hlavne schaním prední blatník dekuji

Devil999
Devil999 napsal 28.06.10 v 20:47

je moc pěkná chtěl bych se zeptat jak různě jsi upravoval maximalku a vykon ? ja pouze dal prímé filtry vetsi trysky vyladil rkasne smes a jeste sundal ten jejich tzv erg ventil. a dla jsem mensi kolecko.

sabys napsal 01.03.09 v 21:51

jj,to je ono

fajn-tom napsal 06.02.09 v 20:34

lacerta82: přerušovač blinkrů

lacerta82
lacerta82 napsal 02.02.09 v 12:51

pěkná motka.chtěl bych se zeptat co je to,ta černá malá krabička co je na levé staně pod plastem jak je baterie.vedou z ní dva drátky.k čemu slouží.dík za radu

sabys napsal 18.10.08 v 22:00

sraz bych dal až v létě,ale to dám všem ještě vědět

Matess727x
Matess727x napsal 18.10.08 v 15:27

A co nějakej srazík Yukinářů na jaře?

honza.honda
honza.honda napsal 27.08.08 v 10:44

Srazík v Ostašově,byl jeden z těch menších,ale roztomilých.
Sešla se tam slušná parta lidí okolo motorek a něco málo nadšených „fandů“ ze vsi..
Kapela premiérově v tomto regionu – překvapila repertoárem i profesionálním přednesem.
Někteří (doufám,že všichni) byli nadšeni a potěšení,naší účastí za Pyramidu Průhonice – zastoupení Yuki,ano takových to komorních srazů – více.
Nikdo se nemůže schovávat za „masu“ a davovou psychozu,na každého je pěkně vidět a každý se podle toho chová a toto bylo i na srazu Yuki v Ostašově.
Pozvali jsme se na pár piv i nějakou tu kořalečku,nemůžeme za to ,že v soutěži v páce jsme nepřemožitelní, ale jinak Vás chlapi máme všechny rádi a věřte,že i nám bylo pěkně těžko „v hlavách“ druhý den. Tak snad se i nadále budeme vídat na takto příjemných akcích (pořadatelům – patří díky) a na servisech,které budou spočívat jen v běžné výměně olejů a svíček.
Na závěr si dovolím připomenout a ocenit kaskaderské vystoupení Jirky,který seděl na motocyklu obráceně a jel (až se nám dech tajil),škoda jen,že svou krasojízdu zakončil v zaparkovaných strojích…jak říkám sraz jsme si moc užili,srandy bylo minimálně jako alkoholu (a toho bylo dost) kapela super. Co páčka spojky – sehnali jste ji, nebo budete chtít poslat?
Též tímto zdravím Cyrila, který by měl dostat diplom za největší objem vypitého alkoholu – myslím si, že v životě už tolik alkoholu najednou nikdy nevypije. Též chci poděkovat za rychlé vyřešení problému se stanem, celkovou pohodu a vřelé přivítání.
Prosím tímto pořadatele, pokud máte nějaké pěkné fotky, pošlete mi je prosím. Můj foťák jsem již díky vlhkosti ve stanu nerozdejchal.
Kluci díky a za rok zase – Za Yuki Průhonice Vláďa a Honza.

Pheta
Pheta napsal 24.08.08 v 23:22

jj srazík byl pohodka. Příště zastřelit vedení Yukiny;) a bude to ještě lepší:) jinak projížďka parádní-se přijedem (asi až příští sezóna) kouknout na dýl. A taky- když jsem dojel do Opavy, měl jsem problém se dohrabat do postele:)

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 24.08.08 v 12:07

Díky sabys za sraz,byl skvělý.Akorát to počasí mohlo být lepší,ale nezmokli jsme tak je to dobrý.Pozdravuj bráchu a kámoše.

sabys napsal 16.08.08 v 21:39

Tak jseš dobrej no 40 už je mazec

fajn-tom napsal 16.08.08 v 10:51

na co máš ve předu ti větráky? že by klimatizace

Natural_95
Natural_95 napsal 15.08.08 v 23:20

hahááá ..člověče já sem dneska zlomil 40 tis. km a paráda

DomaSS.33. napsal 24.07.08 v 10:16

sem ti to teda vohodnotil tak mi to taky potom ohodnoť

DomaSS.33. napsal 24.07.08 v 10:15

lol Zdar tyjo proč tam máš že seš z Třebíče když z třebu nejseš možná tak z okresu reprezentuj svou obec

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 21.07.08 v 22:21

Zdarec,jestli chceš,tak jukni na naše stránky.Moravian Dragons-Homepage

fajn-tom napsal 14.07.08 v 22:16

čau, jaký máš teď obsah? píšeš že máš kytovej válec, co já jsem koukal tak by tam možná šlo dát 150ccm mají stejný zvdih. Pokud máš obsah stejný tak ho máš asi nižší??? aby byla vetší komprese. dík

DomaSS.33. napsal 13.07.08 v 22:45

Vole už si mě autorizuj v přátelích

sabys napsal 19.06.08 v 21:53

vole lol lol

DomaSS.33. napsal 18.06.08 v 19:11

Zdar hovne neval srance! lol

sabys napsal 15.06.08 v 20:34

To zkus a pak mi dej vědět a ten karbec jsi koupil za kolik??
Tvrdili mi,že z 2T to jde dat v poho na 4T,ale to je pičovina,to by se ten motor akorát tak zahltol a hovno by jel a chtěl bych se zeptat to CDI je řídící jednotka??

fajn-tom napsal 15.06.08 v 17:58

tak snad ti to spraví ať už můžeš jezdit. Příští týden mi přijde lepší CDI a karburátor mikuni, ještě sehnat menší rozetu a ostatní 125ccm 4T si neškrtaj, kámoš si koupil XR 125 tak pak to porovnám.

sabys napsal 13.06.08 v 21:19

Hochu tak jediný co zbejvá je zapalování(předstih) v pátek s tím jdu do servisu,tak snad už to bude v cajku

fajn-tom napsal 12.06.08 v 21:20

Já jsem problém s vibracemi vyřešil a to tak že jsem koupil větší šrouby který drží motor v rámu a díry jsem zvětšil tak, aby tam ten šroub šel vsunout a neměl žádnou vůli

sabys napsal 11.06.08 v 20:49

no neřešil prostě jsem si na to zvykl Kvůli velkým vybracím mi praskl u motoru karter,tak mi celej motor
vyměnili a ted je OK

vanlada
vanlada napsal 09.06.08 v 13:14

Čus moh bych dotaz řešil si problémy s vybracema? Jestli jo tak jak?

sabys napsal 18.05.08 v 11:57

Mám všechno originálně.Přemýšlel jsem o menší rozetě a i pastorek mám doma větší,ale co by bylo nejlepší pohrád si s převodovkou.Možná by tam šlo jen přehodit kolečka,ale nevím jak to tam vypydá ve vnitř,tak uvidíme

fajn-tom napsal 17.05.08 v 10:16

Chci se tě zeptat jestli jsi dával menší rozetu nebo větší kolečko na motor? Protože s 15kW jezdit 88km/h na pětku při 10000 ot/min asi nebude ideální. Já jsem dal dopředu a dva zuby víc a teď mi jede 100 km/h při 10000 ot/min

sabys napsal 14.05.08 v 21:52

To jo!!S ellektrikou je vždycky nejvěčí vymrdávka!!!No dám ti vědět až to dám do kupy

fajn-tom napsal 14.05.08 v 18:28

pokud je karbec OK tak to bude v eletrice to je nepřítel všech

sabys napsal 14.05.08 v 16:21

jj na to jsem se taky díval,karbec a tady to všechno je v poho.No snad to nějak vyřeším,beztak to bude nějaká pičovina

fajn-tom napsal 14.05.08 v 16:18

a co benzín? stíhá přitékat? koukni na kohout jestli néni ucpaný

sabys napsal 13.05.08 v 21:59

teda tak mi to říkali v motosportu

sabys napsal 13.05.08 v 21:59

Ventily jsou 0,10 sací 0,15 výfukový

sabys napsal 13.05.08 v 21:57

karburátor jsem několikrýt čistil,ventili už jsme taky přeštelovávali a svíčka má modrou barvu a je opálená do cihlova což je Zkoušel jsem i vyměnit civku nebo co to je,jak to vede na svíčku a pořád nic Už mě to aji začíná štvát,potřebuji pomoct Zkusím ještě vyměnit řídící jednotku a potom co jedině zbývá je předstih

fajn-tom napsal 13.05.08 v 21:49

filmek nemam, nemam čas nic takového natáčet a neumím moc pracovat s videjem. Tak tvoje závada může mít hodně příčin, ale nejpravděpodobnější je karburátor, buď nestíhá přitékat benzín nebo je ucpaná nějaká tryska. Taky zkontroluj svíčku jakou má barvu a koukni na ventilové vůle, podle příručky by měli být 0,05 výfukový i sací

sabys napsal 13.05.08 v 21:00

Ještě jsem zapoměl a ty máš nějakej filmek??

sabys napsal 13.05.08 v 20:59

Když jedu a pustím plyn,tak střílí z výfuku,zkoušel jsem všechno a pořád nic.Ted se ukaž.Pardon

sabys napsal 13.05.08 v 20:56

No já sice mechanik nejsem,ale už mám s motorkama zkušenosti a vím co jak jde upravit.Když jseš tak chytrej,tak mi pls napiš čím to může bejt,když jedu 80 OK,ale když jedu 90 začne po chvilce vynechávat a nakonec začne natolik cukat,že musím ubrat třeba až na 50km.Na volnoběch,nejde pořádně do otáček a tak když jdu a pustím plyn,tak střílí z výfuku,zkoušel jsem všechno a pořád nic.Ted se ukaž

fajn-tom napsal 13.05.08 v 19:58

A už se těším na ten film snad se ti povede

fajn-tom napsal 13.05.08 v 19:50

Mechanik zatím ještě nejsem, jsem obyčejný žák druhého ročníku automobilní školy a to mi stačí na to abych věděl co se dá na motoru upravit a co kolik přidá výkonu.

sabys napsal 13.05.08 v 19:26

A ty jseš nějakej mechanik bo co,já jsem to dal jako návrh,že by tam možná šla,do detajlu jsem se na ní neptal,tak nevím o co ti jde.Asi máš pravdu,to uznávám,ale jsou jiný věci čím jde zvednout výkon,je spousta věcí jen je na to potřeba dost trpělivosti,vše se neprojeví hned.Mě to taky zabralo dost času,ale výsledek se dostavil a jsem na to hrdej.Když si vzpomenu,jak vypadala originlně,tak mě leze mráz po zádech,mě to prostě baví upravovat

fajn-tom napsal 13.05.08 v 19:17

kde se dá ta sportovní hlava sehnat? rád bych ji otestoval na brzdě protože 80% nárust výkonu jen díky hlavě se mi hodně nezdá, komprese by musela být jak u nafťáka a tlaky obrovský. Nehledě na to že OHV se čtyřmi ventily má střechovitý tvar spalovacího prostoru, který néni ideální.

sabys napsal 13.05.08 v 18:45

Jsem psal,že ji tam nemám,jen jsem se ptal co by to udělalo s motorema,kolik by to stálo,atd...Možná by to šlo,ale musel by si to komplet překopat,jen je potřeba mít kontakty a prachy!!! Ta sportovní hlava ti tolik přidá,jsem se na ní ptal!!!

fajn-tom napsal 13.05.08 v 17:50

že by sportovní hlava přidala 7kW se mi nezdá, maximálně tak 2-3, docela by mě zajímalo jak je vyřešeno 4 ventily na válec při OHV, rád bych se na to kouknul

sabys napsal 13.05.08 v 17:09

Jo a ty vačky je stránka www.harley.cz, ale nevím jestli ti to udělaj,musiš se s nima domluvit

sabys napsal 13.05.08 v 17:06

No ty co jsem napsal,tak by dali 13KW,ale já tam ještě jiný úpravy.Já doma nemám žádnou věc čím bych zjistil jakej to má výkon,ale 15KW to má určitě! Z čeho nejvíc zvedne výkon je ta sportovní hlava až údajně o 7KW,možná i víc,ale motor by ti možná nevydržel ani sezonu!!! Ohledně toho srazu,tak se chce domluvit,poschánět co nejvíc lidí a pak by se mohlo domlouvat dál

fajn-tom napsal 13.05.08 v 15:36

ty úpravy co jsi popsal by dali asi 13kw kde jsi sehnal tu ostrou vačku? máš někde odkaz na stránku? dík

a ten sraz by nebyl špatný, ale muselo by to mít dobrýho organizátora

sabys napsal 12.05.08 v 21:50

Proto jsme vám psal o ten sraz abych viděl co kdo má jak upravený a pozbíral zkušenosti.Chtěl bych udělat celorepublikovej sraz yukinářů,co vy na to teda??

sabys napsal 12.05.08 v 21:43

sory za chyby v textu,ted jsem si toho všiml

sabys napsal 12.05.08 v 21:23

Do motoru jsem narval asi 13000,je to sice dost peněz,ale stálo by to zato!!!Je to výrobní tajemství,ale něco vám povím Je tam kytovej válec,ostrá vačka,crossoví výfuk,zvětšené trisky,trochu jsme si pohráli s ventilama,ale co radikálně zvedne výkon tak je sportovní hlava se čtyřma ventilama,kterou tam ale nemám ,taky stojí zhruba 12000.Potřeboval bych od vás radu z níčeho nic se mi to začalo srat,když jedu 80 OK,ale když jedu 90 tak jako by to nestíhalo a po chvilce to začne úplně cukat,tak že musím ubrat a to třeba až 50km.Karburátor už jsem několikrát čistil,byl bych moc rád kdyby jstemi odpověděli

fajn-tom napsal 12.05.08 v 21:08

ten motor by tam měl pasovat, takže snadná výměna. Jestli chceš ještě zvyšovat výkon tak se koukni na http://www.cernohor...onu-motoru-yuki-125/

fajn-tom napsal 12.05.08 v 21:06

taky by mě to zajímalo jak si z toho dostal 20kW? z originálním motorem 125ccm se dá dostat zhruba 14kW aniž by to nestálo víc než nová motorka. Nebo je ještě možnost že jsi tam dal motor 250ccm který se montuje do motorek ABG 31
http://www.motoinzer...zerat.php?mid=171359 dá se sehnat i za 15 000 a je to nejlepší úprava která se dá províst tomu by odpovídala černá barva motoru

Pajitu66
Pajitu66 napsal 12.05.08 v 19:11

Heeej taky mě to zajímá kde si vzal proboha 20kW ? a ještě na 125 v 4T to nechápu každopádně to sem napiš a všichni budou tě budou uznávat

Paži
Paži napsal 12.05.08 v 18:07

jako jediný v čr rveš zbytečně tolik peněz to yuko

Skmoto
Skmoto napsal 12.05.08 v 12:59

máš ji vcelku hezkou jen by mě zajímalo jako tady kolegu ´´naprce´´ jak jsi z toho vymáčknul 20[kW] to je trošku nemožný. Ledaže to máš převrtaný na 200ccm jinak neveřim.A kdyby jsi náhodou měl pravdu a důkaz jak jsi to udělal tak mi ho pls pošli já se budu vopičit a taky tak zvýšim ten výkon když mam tu samou motorku

naprcccs
naprcccs napsal 12.05.08 v 10:32

by mě zajímalo, jak bys do 4T dostal 20kw