Honda CB 600S Hornet (2000)

Vlastník paserak
Vloženo 14.2.2008
Aktualizováno 20.6.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

Riddick
Riddick napsal 14.05.09 v 14:17

Dobrá volba na přestup, 10b
Jinak co se týče 2V, určitě bych ti vřele doporučil SV 1000, nemusíš se ho vůbec bát

paserak napsal 01.05.09 v 23:39

no nezatracuju ani mě neomrzel, nicméně by se mi nějakej líbil ... a doufam že někdy bude

pardál77
pardál77 napsal 18.04.09 v 11:16

čus pašeráku tak to se taky divim ,že už tě hornet omrzel,ale myslim že dvouvál je dobrá volba už se těšim až přibubláš na l.d.

matásek
matásek napsal 10.03.09 v 11:03

Nazdar pašeráku, tak jak je v Černicích??

panda
panda napsal 25.01.09 v 17:52

Nazdar pašeráku,tak ty zatracuješ horneta a jdeš na sv to teda zíram.

paserak napsal 11.03.08 v 20:55

tak moto každopádně vydrží ještě hooodně, to jo, SV bych chtěl, bílý ale neklapne, by sem chtěl litr a ten se v ní nedělá , natož ojetej, ale v modrej je taky hodně good

MAT_TE
MAT_TE napsal 10.03.08 v 21:42

ja ted budu mim 44tis. a hodně mi to určitě nepříjde,si vem jak to je stary ty chceš bílé SV lol

paserak napsal 09.03.08 v 12:22

->marty H6: tak když jsem jí kupoval loni v červenci tak měla 39tis a když sem jí dal na podzim "spát" tak už 45tis km, tak ono hodně je takovej relativní pojem, záleží na moto a kdo a jak jí jezdí, jinak to bílý SV je nádherný, snad se taky dočkam takovýho

MAT_TE
MAT_TE napsal 06.03.08 v 21:25

->paserak: co je pro tebe hodně najeto?
->BlackPrincess skok to je,ale ne takovej jako ze simsona na jawu!A kdes přišel na to,že je jawa těžká a špatně ovladatelná? asi sem měl nějakou jinou

paserak napsal 15.02.08 v 14:22

Ahoj, skok to docela byl, koupil sem ho a jel sem na něm 50km domů, ty základy jak na moto sem měl dobrý, ale přeci jenom to je moto o trochu něčem jiným, ale dojel sem v pohodě . Pořídil sem pořádný kožený kalhoty, nemůžu si na ně stěžovat, bunda a boty už byli a a jezdil, jezdil... jinak mě to ani neomrzelo, moto super, moje favoritka ducati monster

SValovec
SValovec napsal 14.02.08 v 20:47

Hornet dobrej,ale V2 je daleko lepší,až nějaký osedlaš,tak uvidíš co je to prožitek s jízdy.

BlackPrincess
BlackPrincess napsal 14.02.08 v 18:19

Ahoj, pěkná motorka Z jawy to bude asi fakt skok-taky mi to čeká. Jawa je těžká a špatně ovladatelná, takže na tomhle to musí bejt pohodička .Jinak přítel prodává TL1000R, tak jestli tě to už omrzelo, tak hurá na dvouvál