Aprilia RS 125 (1998)

Alcza napsal 31.07.09 v 14:27

moc krásnáá

Swix
Swix napsal 13.06.08 v 10:38

Pokračévání : budete s klukama někde jezdit, tak dej vědět!!! Moc rád se s tebou a klukama seznámím a zajezdím... Měj se

Swix
Swix napsal 13.06.08 v 10:36

Zdarec Kano... Vymazlená holčička, hodně se mi líbí přístup se kterým ke všemu přistupuješ, jednak to že sis na motorku sám vydělal, to že se o ni opravdu staráš a vůbec to máš v hlavě srovnaný, aspoň na mě tak působí tvoje dva komenty jak u Aprilky tak i u NSRka... Přeju ať všechno šlape tak jak má a když

Frankooo
Frankooo napsal 19.05.08 v 17:25

kombinace kratasu a kozeny bundy je skvla

Stanlyvrahoun
Stanlyvrahoun napsal 15.05.08 v 21:22

Hele nebudes ji prodavat??

kolb.y
kolb.y napsal 19.04.08 v 17:20

Tak to koukám kolik je v bystřici dvácařů. hoši ale nejste vidět!!!.

Salo
Salo napsal 06.03.08 v 22:55

pekne se o ni staras. jen tak dal

Thomas-urbo napsal 07.02.08 v 23:19

Hey taky sem si chtěl koupit botky k vánocům,ale baba v motomanu mi řekla ať počkám ke konci února,že dostanou boty suomy a budou kvalitně stejně jak xpd-čka za 5 litrů a přitom budou kolem tří tyček stát tak to se vyplatí a gatě asi spidi koupím,už sem měl vyhlídlý ale moji velikost neměli
Jinak ty seš fakt blázen,tak na tom mrznout chlape a ještě se sádrou jezdit..cos dělal voe??
kdyžtak dořešíme po ajsku tak se někdy ozvi jak mě tam uvidíš anebo já se ozvu ju...
dobrou kámo

Thomas-urbo napsal 07.02.08 v 19:30

čau čau,heey tak parááda..to moc rád slyším kámo,že si ji ještě necháš.Bude mooc prdel tahle sezóna kua
Jinak máš recht,konečně pak zalícem.. jo a s těma přívěrama jsu na tom jak ty,taky ještě váhám kvůli prachům a času-páč chci kupovat botky a gatě na moto,tak nevím..
A s tou dovčou počítám na stopro už se klepu radostí teď
Jinak taky ji musím protáhnout teď jak budou prázky,ale snad bude teplo nee abych mrzl jak vy blázni lol ale taky už mám neuvěřitelnej absťák,tak to zcela chápu..Ale mě když to chytne,tak protáhnu aspoň naši kár
Tak se měj a za chvilku se uvidíme brááácho

AdamVS
AdamVS napsal 07.02.08 v 13:31

díky za hodnocení...pěkná mašule, může dobře lítat. Nejezdíš do zr na otvírání nebo na sraz Vysočina?

Thomas-urbo napsal 06.02.08 v 22:05

Čabasss chlape jj krásná stříbrná mrška..taky dělám úpravičky na mojí rs-ce(zatím mám proužky a miniblinkry,teď budu leštit rám,musím natřít svod-je trošku rezavej a taky závažíčka pořídím a možná i plexi,ale to nevím..) pak na jaře musíme dát ride,kór když hanzi chce prodat,tak bude dělat poslední trip po republice,tak určo taky pojedeš nee?jinak sem aj přemýšlel o přívěrách?co ty na to..myslíš že budeš mít už v cajku moto?ale je na p**u že je to až v hořicích,tak nevím..víš co nemám ještě zajeto
Tak se někdy ozvi,měj se a ať ti to lítá

blahi
blahi napsal 06.02.08 v 18:54

Krásnej stroj...perfektně vymazlená...

Stratocaster2
Stratocaster2 napsal 06.02.08 v 16:50

Zdarec na jaře se můžem domluvit a někam vyjet. Jsem z NMnM

Matesík
Matesík napsal 06.02.08 v 15:19