Kawasaki ZX-9R Ninja (2003)

Vlastník Strngr
Vloženo 6.2.2006
Aktualizováno 9.8.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 40 záznamů

bobik.cz
bobik.cz napsal 21.10.17 v 11:46 8b.

no foto

Erixo
Erixo napsal 23.03.09 v 19:13

Jen tak dál. Motka je kanec. Moc fandím a přeju super sezónu!

bastik.
bastik. napsal 20.03.09 v 13:52

Ahoj, tak třeba já jsem ulítl v56 letech mrkni na můj profil. Objevil jsem motorkaření pozdě ale o to víc mě to chytlo u srdíčka auž se pomalu na nic jiného nesoustředím. Motorky máš super obě dvě a přeju ti ještě hodně dlouhý motoživot dávám 10ku oboum tvým motkám a zdravím.Baštík

majkys
majkys napsal 03.02.09 v 15:12

motorkářské úlety říkáš??!! Tys měl dle tvé popisky 25 let pauzu,ale motky třeba pro mně jsou celoživotním stylem života,svobodou pohybu,srdeční záležitostí. Jinak obě máši máš super, 10 a nikde se nevymel Ahoj Majk

Strngr napsal 27.03.08 v 12:35

Ahoj Letňáku, mám pár známých ve Tvém věku a doufám, že se toho taky dožiju a ještě se budu moct povozit, něž to všechno rozdám ...jinak máš naprostou pravdu a bezva motku...taky Ti přeju hodně pohody .

letnak
letnak napsal 22.03.08 v 21:10

Brňáku, ještě jednou letnak. Přidej si 10 let a to je můj věk a můžu Ti říct, že to je ten nejlepší úlet a relax, jaký si můžeš dopřát. Pro zajímavost má první moto v roce 1965 Jawa sport,rychlopal a 19ky kola. Dnes pohodové moto pro pohodáře Honda cb 750 f . Klasika.Tak si užívej. Zdar.

Popy
Popy napsal 02.04.07 v 00:33

Mooooc pěkná motorka tak hlavně opatrně bylo by škoda jí podřít

Strngr napsal 05.03.07 v 07:35

2Virago1000: Já si na ten adrenalín vždycky musím nějaký čas počkat, než se něco nahromadí, ale pak to funguje - jenže Ty jsi podstatně mladší a to je jiná hlína...Dneska není problém koupit téměř cokoli, jen na to musí člověk nakřečkovat...

Virago1000
Virago1000 napsal 02.03.07 v 18:39

asi se nebudeš divit,taky švirgám po neakém tom eRku,na vytřepání adrenalinu z těla...

Dědek
Dědek napsal 16.02.07 v 20:51

Dík za hodnocení a holt tady máš dalšího vrstevníka.Když nás bude víc nebudem se bát věku nic.A je ti vždycky jenom tolik na kolik se cejtíš ne ??

xstanleyd
xstanleyd napsal 06.01.07 v 17:26

Super..Je vidět že v toběbije to správný motorkářský srdíčko!!Doufám že v tvém věku,budu taky ještě sedět na mašině!!Přeju ještě spousty štastných kilometrů!!!

ajaxv
ajaxv napsal 21.12.06 v 20:56

Ajaxv Otázka vrstevníků???Jsou i starší,,, Je to v pohoděééééééééééééééééééééééé

WEB
WEB napsal 05.12.06 v 18:39

PĚKNÝ "BAJK" !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, pravidelná prezentace cca. 20 motoznaček (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, již nyní se můžeš přihlásit. Zdraví Patrik

Tomidlo.
Tomidlo. napsal 16.08.06 v 01:33

tyyyyyyyyyyyyyy jo.. musim rict ze ta Kawa ma krasne barvy.. to uz byla takhle nalakaovana.???

napsal 23.06.06 v 21:19

Na otázku vrstevníků odpovídám jednoznačně - ano jsou tady a srovnávají se s tím, jak umějí. Snad nám to vydrží <br />
<br />
Jefff

napsal 24.04.06 v 11:57

Naprostý souhlas, jak je to pod 100 km v kuse tak je to škoda startovat . Je to čistokrevný cesťák ale každej na něčem musí začít a myslím, že i když je FJ cesťák, má přes 120 koníků a to je až až. 6ka mu ale pekelně schází. Jinak taky doufám že se před rohlíkem brzy objevím, to FJ je mimořádně zachovalý kousek na svůj věk

Strngr napsal 24.04.06 v 11:24

To Human: FJ 1 200 je jedna z mála Yamah, která se mi líbí, ale je to vyslovený cesťák (viz moje poznámka k testu ZZR 1400), na poskakování do 100 km od chalupy se to podle mě nehodí. Ale doufám, že ji tady před Rohlíkem někdy uvidím a tím pádem poznám i majitele ! Jinak samözřejmě všechno nej a pohodové kilometry.

napsal 24.04.06 v 08:16

kolega (194b) Mašina měla takovou do oka padnoucí barevnou kombinaci. Ale tady jsem ji objevil náhodou - prostě byla si příliš podobná Jinak IMHO pěkná strojovna, já teď momentálně sedlám FJ 1200

Strngr napsal 24.04.06 v 07:25

To Human: No jo, no jo...nějaký kámoš nebo kolega?

napsal 21.04.06 v 10:49

Ahoj, nestává mašinka před rohlíkem náhodou:?

napsal 12.03.06 v 10:37

Děkuji za povzbuzení. Moc se těším. Já jsem se vracel na mašinu poprvé po 17 letech, teď po deseti. Asi stejně tak jako ty, když to umožnily finance. (zbytek v mailu). Rád Tě někdy potkám.

Strngr napsal 03.03.06 v 08:47

To Robasco: Dík.

Robasco
Robasco napsal 02.03.06 v 20:46

Hodnotím 10 .... pěkná, v originál stavu, žádnej výmysl .... tak jak to má bejt .... navíc je to dobrá mašina

Strngr napsal 16.02.06 v 09:53

Sedí věc, přeju Ti totéž .

Bubrak-ZX10R
Bubrak-ZX10R napsal 16.02.06 v 01:34

Ahoj.Jasne,dam vedet a pozdrav vyridim. S tema otackama si to presne vystihl.Ja na nej hulakal,at to vytoci a on ze se to nema tolik tocit. ) Tak uvidime. Preju Ti hodne prijemnych km.

napsal 15.02.06 v 11:16

To Bubrak: Je škoda, že jsem neviděl, jak se táta tvářil, když jste to smažili 180 po zadním ! Je celkem pochopitelne, že moderního bzučáka bude starší rider podtáčet - jednak není ty otáčky zvyklý, a druhak má pochopitelou obavu z těch šimlů, kteří se začínají na pěti tisích probouzet. Nezapomeň popsat tátovy reakce, až se na tom sveze sám ! A pozdravuj ho.

Bubrak-ZX10R
Bubrak-ZX10R napsal 14.02.06 v 23:01

Ahoj,vybral sis dobre,ja mam '98 a je to bomba.Tak me tak napadlo,ze bych mel nechat povozit myho tatu,je mu 65 a predloni zkousel tehdy moje GSXR 750,ale hrozne to podtacel,otackomer se ani nehnul z 3000,kde zacina. :o)) Jezdil predtim jen Jawu 250 za mlada a v jeho 51 letech mi koupil Jawu 350,kterou ridil nez mi bylo 17.Urcite mu Ninju musim strcit do ruk.;o)Zatim s ni ma jen jednu pozitivni zkusenost kdy jsem ho svezl a jeste na 3 to slo ve 180 na zadek. <br />

Neznalek
Neznalek napsal 12.02.06 v 09:19

moc nádherná mašinka ..... já letos na jaře půjdu do 636R tak se těším .... hodně ujetých km bez nehod

napsal 08.02.06 v 18:36

pekna

napsal 08.02.06 v 08:15

To Maiff: Dožít se v sedle motorky - a teď mám na mysli spíš sportovnější vozbu - vyžaduje dvě věci: Schopnost sebekontroly a samozřejmě taky trochu kliku. V mém věku už nepotřebuju nikoho &quot;přeprat za každou cenu&quot;, už proto ne, že je samozřejmě spousta lepších střelců. Já jezdím především pro ten plezír z toho, jak to, co máš pod sebou, více či méně dokonale reaguje na to, co s tím děláš (napadá mě přirovnání s opravdovým milováním, ale to sem nepatří a taky nevím, jak jsi starý). Good luck.

Maiff
Maiff napsal 07.02.06 v 18:20

fííha doufam ze se doziju tak hezkyho veku a motorky me nepusti asi to bdue tezky ale snad to zvladnu !! Hodne Km bez nehod!!! Ahoj :o)

napsal 06.02.06 v 19:33

Mládenci, díky všem za sympatické reakce - speciálně Milošovi, Romanovi (nad těmi Tvými ciframi jsem skoro zmodral, já jezdím tak do stopadesáti, kolem dvouset jen naprosto výjimečně když je všude klid) a Zdeňkovi. Za pár neděl, které utečou jak jarní vody, to rozbalíme a pak si ještě určitě popovídáme.

napsal 06.02.06 v 19:06

kámo přeju hodně šťastnejch kilometrů !!! fakt se klaním

smazany14534
smazany14534 napsal 06.02.06 v 18:07

muj otec to stejne proda se dvaca a jde se na srada 750 ...to znamena ze na tom budu jezdit ja a on pucovat ale zaplati to on to je vyhoda

napsal 06.02.06 v 16:06

Je mi 47 a na jaře jdu do ZX10R takže neboj,nejsi v tom sám.

Ferys
Ferys napsal 06.02.06 v 15:16

Nejsem vrstevník, ale doufám, že vydržím u motorek stejně dlouho. Kawa je moc pěkná a určitě spolehlivá. Tak ať to jezdí...

napsal 06.02.06 v 15:15

Ahoj chlape,nevím proč používáš slovo &quot;úlet&quot;.Mě je 56,loni jsem si koupil GSX R 1000 K5 a před tím to byla R1,Blade atd.a vůbec se na tyto mašiny necítím starej i když musím přiznat,že když na tom letím víc jak 270,tak se mi už začíná trochu rozmazávat okolí.Buď rád,že nejsi páprda a že máš srdce na správným místě.

napsal 06.02.06 v 15:11

Zdravím mě je 50 a začal jsem vloni když mi syn koupil k padesátinám kawu gpz 900.Předtím jsem na žádné takovéhle mašině nejel byl to šok ale krásnej šok.Tak ti přeji mnoho km.bez nehod a vždy štastný návrat domú.Mašinu máš super.

napsal 06.02.06 v 14:42

Člověče máš mé sympatie,vybral sis správnou kategorii strojoven, takže na jaře potahej řádně heft a ty mladý usmrkance.Klaním se...

vy-chy
vy-chy napsal 06.02.06 v 14:34

Fíha. Pěkná... Užívej dokud jsi mladej...