Honda XL 650V Transalp (2002)

Vlastník Bubag
Vloženo 21.5.2024
Aktualizováno 21.5.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Vladounreal
Vladounreal napsal 24.05.24 v 11:31 10b.

Starý Transalp jak píše působí zbytečně mohutně, ale jinak je to skvělý stroj . Tak ať ti slouží jen k samé radosti a spokojenosti.

Li.
Li. napsal 22.05.24 v 14:30

Li.
Li. napsal 22.05.24 v 14:30 10b.

pali3x
pali3x napsal 21.05.24 v 21:17 10b.

Transalp je super motorka
Mal som ju chvíľu a z istého pohľadu sa mi zdala veľmi "preplastovaná" a celkom mohutná - hlavne vpredu. A ako všetci vieme plasty sa lámu (praskajú - niekedy aj náhodou) a po rokoch sú všeliako polepené.
Za krátku dobu, čo som Transalpa mal ma raz skoro nechala stáť v nejakom "zapadákove" - zrejme systém H.I.S.S - našťastie motorka naštartovala. Doma som všetko postriekal sprejom na kontakty a viac sa chyba neopakovala

Teraz jazdím BMW F650 GS Dakar a tá motorka mi príde taká "útlejšia" (=užšia / príjemnejšia / krajšia)... A hlavne má vstrekovanie a ABS . Len vymeniť olej na Dakare trvá 3x dlhšie ako na Transalpe... Toto Nemci celkom nezvládli - rozmontovať 1/2 motorky, aby človek vymenil olej a filter
Do budúcnosti si viem predstaviť nový Royal Enfield Himalayan 450 - tam to vyzerá na úplné minimum plastov a ľahkú prístupnosť "všetkého" . Tak akosi som si uvedomil, že mi všeliake plasty vadia a naháča zatiaľ nechcem

Hlavne prajem všetky šťastné kilometre a veľa radosti...

Kybergreg
Kybergreg napsal 21.05.24 v 19:40 10b.

Zdar, docela 650ku zvažuju jako svou další moto. Jak se ti na tom jezdí při tvý výšce (jsem jen o cca 2cm vyšší)? Musel jsi snižovat sedlo nebo tak něco?