Yamaha XT 660 Z Tenere (2009)

Vlastník motive
Vloženo 7.2.2024
Aktualizováno 16.3.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

context
context napsal 04.05.24 v 20:22 10b.

Super mašina a velmi dobrý motor, (nezmar) jen na dálniční přesuny moc není, díky krátkým převodům, když změníš přední kolečko za jiné, bude ti špatně ukazovat tachometr rychlost, ale existují na to kalibrátory tachometrů

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 17.03.24 v 19:39 10b.

Parádní . Tip na pneu může být i Pireli Scorpion rally STR

Mann
Mann napsal 15.02.24 v 08:44 10b.

Po čertech i po letech je to furt pěkný a schopný bike S Michelin Anakee Wild chybu určitě neuděláš ale je to pořád kompromis

Alfonc
Alfonc napsal 13.02.24 v 06:26 10b.

Modrá jí prostě sluší nejvíc Určitě se někde potkáme, tak můžeme probrat ty TETy Michelin Anakee Wild jsou na tyhle motorky super volba. Jen počítej s tím, že jsou tak na 4.000 km. Ale ty 4.000 km na nich, to fakt stojí za tu investici

motive
motive napsal 09.02.24 v 09:49

Díky za tip - na michelin jsem už koukal a spíše mě zaujaly MICHELIN ANAKEE WILD. Na které jsem četl taky dobeé recenze, ale i negativní (nájezd,hlučnost). No prostě pneu jsou asi věčný boj v rozhodování obzvláště když chceš jezdit silnici i polňačky :) Každopadně díky za tip a ať to jezdí.

Clint.
Clint. napsal 09.02.24 v 07:06 10b.

Tenhle model se povedl, moc pěkná jestli chceš jen hrubší vzorek, zkus Michelin Anakee Adventure, jezdim je už pár let a mají mnoho výhod….vysoký nájezd/perfektně drží na mokrém i studeném asfaltu a do lehkého terénu ti půjdou taky(jen typ). Užívej jí, přeji pohodu do sedla

motive
motive napsal 08.02.24 v 23:29

Díky, užívat budu. Po XT600 super stroj na delší vzdálenosti :) Také nejezdím žádné velké rychlosti takže spíš přemýšlím o menším kolečku (14z nebo 13z) abych to mohl vzít na TET/TCT a přeziuí na nějaké enduro pneu (ne přímo drapáky - nemám s tím ambice lítat bahýnko:) ale aby se s tím dal terén i silnice)

Neeno
Neeno napsal 08.02.24 v 18:57 9b.

Super stroj,taky jsem uvažoval, líbila se mi, spolehlivá, vysoká, žádná střela,ale mám raději cesťáky a do terénu jen na kole.
Jestli jezdíš hlavně silnice, určitě dej rychlejší převod,jinak přesuny po dálnici už při 130 není nic pohodlného(motor,hluk),ale 160kmh z toho jinak dáš...ale tohle se nekupujete na přesuny na riviéru.

biosák
biosák napsal 07.02.24 v 21:36 10b.

Pěkná užívej