Suzuki SV 650S (1999)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

uš
napsal 29.11.07 v 15:36

Ta maska a klín jsou brutus.... airbrush to trošku schoval,ale stejně je to brutus!

Daksi
Daksi napsal 13.06.07 v 13:35

Uvítal bych detail airbrushe. Ale jinak je to dost povedená prácička. P.S. Taky spouštím alarmy

Bu_back napsal 26.03.07 v 00:02

jj souhlas... Tenax má suprovej zvuk, jen do zahraničí tě s ním asi nepustí, na hranicích ti řeknou podle mě züruck nebo pokuta 200Euro za třínásobné překročení hlukových limitů:D

Antonio
Antonio napsal 25.03.07 v 08:03

Moc hezká mašinka a Tenax byla dobrá volba. Měl jsem ho na Banditu a teď už i na R6 a ten zvuk nemá chybu.

RosSV
RosSV napsal 24.03.07 v 21:54

Ahoj,<br />
gratuluji k Tenaxu - mám ho již 4 roky .<br />
<br />
Já organizuji motosraz Motor Bike Show Morava u Olomouce, v termínu 8.-10.6. 2007. <br />
<br />
Na akci chci jako majitel Suzuki SV 650 S pozvat ke klubovému setkání další majitele této kultovní značky.<br />
<br />
Jedna ze soutěží bude - O nejhlučnější motocykl, a bude tam celkem zajímavý další program a hudební produkce (Stránka srazu http://web.iol.cz/motosraz/ ).<br />
<br />
Pokud máš zájem, zaregistruj se na tomto portálu na uvedenou akci na: http://akce.motorka...l&amp;IDAkce=860 <br />
S pozdravem<br />
Rosťa<br />

Bu_back napsal 13.03.07 v 09:07

no lak mi nepoškrábal nikdo, takže jsem štastný, přecejenom policejní klub je odradil, namakaný chlapy v kožených vestách je dobrá ochranka <br />
tenax jsem včera už dokonale vypálil v Hořicích, takže teďka spouštím alarmy na počkání na semaforech a to to ani tolik nemusím vytáčet

Bike.Boy
Bike.Boy napsal 12.03.07 v 23:37

Jen skoda ze byla lehce zastrcena a mohl ji nekdo skrabnout,snad se tak nestalo...Nicmene jako airbrush je husteeeeeeej!!!Tesim se az si poslechnu ten tenax az se srazime

Bu_back napsal 12.03.07 v 23:11

jj byla tam u Black dogs byla vystavená

smazany17201
smazany17201 napsal 10.03.07 v 09:26

Hele nebyla náhodou na výstavě?

Bu_back napsal 10.03.07 v 01:54

Tenax suprovej... paradni zvuk, všichni ho chválej... jen do až pojedu letos na dovču do rakouska, tak tam musím dát seriovku...

PopiSV
PopiSV napsal 09.03.07 v 14:38

Ahoj,ten airbrush vypada suprove a ta maska vazne moc povedeny,no a jak jsi spokjenej s tim Tenaxem??taky planuju novej tlumic,ale zatim vybiram...