Yamaha XJR 1300 (2002)

Aktualizováno 24.6.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 3 záznamů

Black_Tea
Black_Tea napsal 08.07.23 v 19:38 10b.

Hezká verze...se dvěma výfuky a ty ultimátní 80s zrcátka (mimochodem fakt velká a praktická), ta je nejhezčí, hahaha

Ke komentáři od "peje"...2002 i moje 1996 mají podle mě ještě měkčí pérování. Co se týče ovládání, tak některé zdroje uvádí, že od roku 2005 bylo celkově nastavení tvrdší a jistější.

Rám to má stejný, ale ten feel, "že se to vlní" může být opravdu pružinama i pneumatikama. Co si myslím, že tomu může pomoct, tak hustší olej do vidlic a lepší, nějaké lepivé pneu, řádně nahuštěné na předepsaný tlak. Já mám od minulého majitele po...né Dunlop Roadsmart 2 a jsou na moto moc tvrdé a nelepí, takže pocit vlnění mám trochu taky. Výrazně se to zlepšilo po po výměně oleje ve vidlicích a hlavně nahuštěním zejména přední pneu Jak je motorka těžká, tak to za 200 km může udělat klidně 0,3 bar, pokud se jde dost na brzdy a je to hned znát. Je dobré to kontrolovat cca každých 14 dní. Když to má 2,5 bar vpředu, motorka pak jde do zatáčky víc ochotně a dá se s ní jezdit skoro sportovně...teda. než zvadnou brzdy, hahaha.

Aspoň to člověka nenutí dělat blbosti a jezdí pomalu:)

peje
peje napsal 29.06.23 v 11:15 10b.

...jezdím s tím ostře a vlněním rámu tahle motorka fakt netrpí

Gallia
Gallia napsal 25.06.23 v 06:44 10b.