Honda CB 300R (2018)

Aktualizováno 6.5.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

SuperSic58
SuperSic58 napsal 16.07.20 v 19:57 10b.

krásnej strojek já bych ji teda kuframa neobtěžkával, ale na běžný vejlety a odpolední projížďky si ji dokážu představit

chinabiker
chinabiker napsal 28.07.19 v 20:21

Ahoj, popravdě ani s tím vyšším plexi není ta ochrana před větrem žádný zázrak. Je to spíš designový doplněk, než že by se za tím člověk schoval. A ještě vyšší plexi by tam už vypadalo fakt blbě.

Měj se fajn

patrixo
patrixo napsal 28.07.19 v 10:29 10b.

Zdravim,

chcel som sa spytat. Na fotke vidiet, ze ste si tam dal nove plexi, take trosku vyssie. Aky mate z toho pocit? je ta ochrana proti vetru teraz dostatocna?

Dakujem

650ccm
650ccm napsal 13.05.19 v 13:23 10b.

Krasavice.
A baví mne, že i Ty si troufáš na cestování s objemem, nad kterým většina "bikerů" ohrnuje nos.

Jezdím 15 let starou CBF 250 a až jednoho dne budu měnit, je tahle mašinka horkou favoritkou.

Nosič, kufry a plexi jsou origo Honda?

chinabiker
chinabiker napsal 26.03.19 v 13:08

Tak se dívám, že tady mám profil pořád jenom já Že bych byl jediný, kdo si tuhle krásku pořídil?? Tak se přidej, ať je nás víc..

Bud
Bud napsal 31.01.19 v 09:04 10b.

Je hezká.

Jofré
Jofré napsal 22.10.18 v 15:21 10b.

Taky jsem si ji koupil. Po všech těch těžkých nebo vysokých motorkách konečně lehké a mrštné přibližovadlo s mrzkou spotřebou. Naprosto mě nadchlo řazení a spojka, vše jde krásně lehce, měkce a bez pazvuků, podvozek tuhý a brzdy taky nádherně nadimenzované k této velikosti stroje. Co mi chybí, je ukazatel zařazené rychlosti (budu dokupovat) a nedostatek místa pro spolujezdce, opravdu jen pro příležitostnou přepravu. Ale jezdím sám a tak jsem si dodělal nosič kufru přímo nad zadní sedlo (kvůli těžišti). Přeju hodně šťastných km.

context
context napsal 29.09.18 v 16:40 10b.

Krásná ať ti dlouho slouží a dělá jen radost

Simitom
Simitom napsal 29.09.18 v 08:37 10b.

Tohle se Hondě vážně povedlo.