Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník Franco9943
Vloženo 10.5.2018
Aktualizováno 27.7.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

Franco9943
Franco9943 napsal 27.07.18 v 06:51

Kratší pokračování
Po zhruba 2500km mohu říct, že jsem si vybral pro zacátek asi nejlépe jak jsem mohl. Ovladatelnost motorky v zatáčkách je naprosto skvělá. Perfektním testem a zároveň skolou byl výlet s mými zkušenějšími kamarády do Krušných hor “hodně” vedlejšími cestami. Po prvních kilometrech v náklonech ,které jsem do té doby nezažil,jsem je podezříval ,že mě chtějí zabít! Ale postupně jsem se dostával do dalšího levelu jízdy a nastupoval pocit jiné dimenze. Tím nechci říci , že bych blbnul a riskoval, jde o bytostnou radost z jízdy. Každopádně jsem jim za těch 320km , které mne posunuly o velký kus dopŕedu, neskonale vděčný.
Také jsem využil možnost si vyzkoušet BMW 650 GS ,která byla také jednou z alternativ při výběru. Pozitivní je zde naprosté pohodlí posezu pro delší jízdu. Do zatáček jde ochotněji než Fazer, ale pro mne se tam vrhá až moc hrr, ale to bude o zvyku. Ale co se týká motoru, tak díky za zlatý čtyřhrnek, ten moje pozadí ve srovnání s jednobuchem vyloženě hýčká.
Takže co dodat?
Z mého pohledu byla volba naprosto bez diskuze tím pro mne nejlepším možným. Netvrdím , že mne časem nezláká větší objem , nebo dvouválcové enduro, ale momentálně jsem v motorovým rauši
Jo abych nezapoměl, manželka už se mnou zase mluví

ras62
ras62 napsal 17.05.18 v 15:38 10b.

KOLAMA DOLŮ!! My (dědci) už si nemůžeme dovolit spadnout, protože nás by už nikdo dohromady nedal.

Fazerek
Fazerek napsal 11.05.18 v 07:28 10b.

Gratuluji!Fazer je nejlepší!!!

kartys
kartys napsal 10.05.18 v 20:17 9b.

Je to univerzalni spolehliva rychla zabavna motorka mam ji taky at dela jen radost