Yamaha XT 600 (1986)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 24 záznamů

hans.bandit
hans.bandit napsal 11.02.09 v 14:50

ty jsi vážně hračička, ty musíš překopat fakt všechno .

banditbiker napsal 13.02.07 v 20:56

Na moje účely mi nejvíc vyhovuje MITAS C-04 V terénu bere super a vydrží poměrně hodně i nějakej ten asfalt. C-16 je taky dobrá.Dost vydrží. C-10 je na prd.Terén dobrý ale strašně se obrušuje na tvrdším povrchu (třeba na asfaltu) Já používám rozměr 120/80-18 ale měl jsem obuto i 130/80-18 i 110/90-18

Plexix
Plexix napsal 13.02.07 v 13:41

Co obouváš na zadek za gumu?Myslim značku a rozměr?

banditbiker napsal 29.01.07 v 18:43

Pístní sada vyšla na 5000+500 za vybroušení válce.Dělal mi to Oulehla.

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 29.01.07 v 10:39

A co tě stála pístní sada?

banditbiker napsal 24.01.07 v 21:09

Čus,ty plasty jsou origo z Yamahy a stáli myslim 3000komplet+sedlo3000kč.Už si to moc nepamatuju.To je pravda s tim barvenim plastů,je to na prd.Kor u endura.Když se plast ohne tak se bava oloupe.Jinak chladič mám napasovanej za tou plastovou mřížkou těsně pod nádrží.Původem je z TENERE.Já jezdím z 90% v terénu a moc jí nešetřím,takže se to v horku dost přehřívalo.S chladičem je to o poznání lepší,ale pokud jezdíš jen po silnici a rozumně tak ho ani nepotřebuješ.

WHTRDR
WHTRDR napsal 24.01.07 v 17:38

Čau, mam pár dotazů: Kde si za kolik sehnal ty plasty? ja mam xt ve strašný barvě a ty plasty prej moc barvit nejdou(praskaj nebo co??)<br />
pak ten chladič oleje kde ho tam máš? pomůže něčemu?jo jinak vypadá dobře

banditbiker napsal 29.12.06 v 19:18

Pája:Čau,převrtaný to mám už přes dva roky.Přišlo mi že po úpravě je živější a jde ráznějc za plynem,ale to může být tím že předtím měla válec a píst totálně vyběhanej.Spotřeba je stejná a nevidim dúvod proč by neměl vydržet víc než origo litej píst když je tvrdší, pevnější a přitom ještě lehčí.Dá se to upravit až na 690ccm,ale to už se musí měnit i vložka.Řekl bych že jak vzrostla komprese tak to jde trochu hůř startovat,musí se na páku dupnout trochu víc než obvykle.Možná by to chtělo doštelovat dekompresor. Když to shrnu: můžu ti to dopodučit Jinak dík za pochvalu.

Pája13
Pája13 napsal 28.12.06 v 13:23

Zdar Ludvo.Uvazuji o prevrtani xt na vetsi obsah.Jak to vse funguje?Jak dlouho to mas?Co vydrz a spotreba?Jestli to uz mas delsi cas,dej prosim vedet.Dik.Jinak ji mas fakt nadhernou.

napsal 22.12.06 v 11:07

Dobrý den.Opravdu není XT na prodej?Měl bych zájem,jaká je Vaše cena?Díky za info.S pozdravam V. lubos.volesky@seznam.cz

banditbiker napsal 20.12.06 v 18:44

TomaTy :Řekněme že jsem si trochu nabral do bot Ale nebýt toho obrovskýho šutru na kterom jsem zůstal vyset za spodek¨,tak jsem se možná vyhrabal. To byl brod přes potůček druhej den po závodech endůr.Ten den byl nějakej černej,pak jsem ji tahal ještě dvakrát Ale na druhou stranu je to dobrá posilovna

TomaTy
TomaTy napsal 18.12.06 v 12:49

to musela byt prdel,lovit to z louze co????mam praxi....

napsal 27.11.06 v 09:03

Pěkná,ale s těma USD vypadá jak chopér

fero-bike
fero-bike napsal 26.11.06 v 20:19

dost dobry!! fakt ten vzhled je parádní! dals tomu parádní kabátek a ty jízdní vlastnosti-mám hodně chabí zkušenosti.... chcu taky XTéčko,vidím že aj z toho staryho ročníku se dá udělat peknej stroj. tak ať ti slouží

napsal 25.11.06 v 15:01

chválim, moc pěkná a ty doplňky taky dobrý, jak říkal antimony, enduro jak má bejt!! tak ať ti slouží a bacha na pařezy, bolí to

banditbiker napsal 24.11.06 v 19:53

antimony:To víš kroska to není,ale i tak si s ní na MX trati člověk pěkně zařádí.Nějaký brutální skoky po ní ani nechci. (chci se dožít důchodu)Poslední dobou mě bavěj výjezdy do strmejch vrchů.

falesh
falesh napsal 24.11.06 v 18:17

vyzera super, dobra roboticka

napsal 24.11.06 v 17:43

Tak to je teda endurko jak ma byt .A co MX trat jak stiha??????

napsal 24.11.06 v 17:09

nádhera...chlape úplně ti závidím...sbíhají se mi sliny

banditbiker napsal 24.11.06 v 16:52

Prodávat jí nechci,tím spíš ne za 15 tis. Na moje ježdění mi postačuje. Ten předek je z KTM EXC 250 rok tuším 97.Stála mě 7000 i s brýlema a osou.Je to velkej krok kupředu.Ta origo nebyla špatná ale tadle je progresivní,citlivá a hlavně plně nastavitelná.Přední brd. třmen je taky KTM a brzdí o 200% líp než XT.Zadní centrálu SHOWA jsem namontoval z XR600 a k ní taky nemám výhrady._Vzhled TTR mě dost inspiroval.

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 24.11.06 v 07:22

Ta přestavba směrem k TT-R vypadá fakt dost dobře . Měl sem to stejny XT a kdyby vypadalo takhle tak bych se fakt vubec nezlobil. Z čeho je ta USD vidlice?

miro146
miro146 napsal 23.11.06 v 21:46

tie nove modely su us skor na cestu ako do terenu

miro146
miro146 napsal 23.11.06 v 21:45

heh do 15 tis ..co stala ta USD vidla?? takto by mohli robit XTcka v serii..uff na 86rocnik vyzera viac nez dobre

napsal 23.11.06 v 21:19

dobrej do 15tisic to od vas koupim..ozvete se diky