Aprilia Pegaso 650 (2001)

Vlastník Gumidkovi
Vloženo 14.7.2017
Aktualizováno 3.11.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

Gumidkovi
Gumidkovi napsal 03.11.17 v 20:12

Ahojky chlapy tak už je konec sezóny a mám nalítáno cca 1300 Km a mohu už konečně napsat dojmy z mašiny.
Brzdy jsou celkem Ok. Výkon je dostačující jen ve dvou to chce trochu více točit. Co se týče točení tak od 5500 otáček je mašina docela dost nepříjemná na zvuk a na vlnění. Odpružení dostačující, spíše až komfortní. Se spotřebou jsem docela na štítu jelikož mám vykuchané výfuky už od prodávajícího a průměrnou mám 7 litrů. Když jedu mimo město lážo plážo vejdu se do 6, ale pokud na to trochu více šlápnete v kopci tak spotřeba se pohybuje k 9.
Co se tyče velikosti tak měřím 192 cm a nejsem nějaký drobeček cca 130 Kg a mašina je na mě poměrně malá. Sedím spíše více vzadu pomalu už u spolujezdce. Řazení je podle mého názoru dost ubohé, občas vylítne dvojka a zjistil jsem, že nejsem jediný komu to děla.
Když to shrnu, mašina je dobrá na rekreační ježdění, ale nějakou dálku nene a především jezdit bez spolujezdce. Stroj bych doporučil začínajícím jezdcům co se líbí trochu té odlišnosti od ostatních značek.
Celkově 79%

Gumidkovi
Gumidkovi napsal 17.07.17 v 05:00

Děkuji pánové

Milan1963
Milan1963 napsal 15.07.17 v 12:03 10b.

Osvědčený stroj, stejný motor jsem měl ve své Jawě a je to dobrá volba.

MiKas004
MiKas004 napsal 15.07.17 v 08:39 10b.

Toš hodně šťastných kilometrů !