Suzuki SV 650S (2003)

Kirby napsal 25.03.09 v 16:29

Luxusni at slouzi way of live!10

gajda
gajda napsal 09.10.08 v 21:01

ja myslel ze uz tady uvidim k5 limited edition jinac sv s velkym V,je luxus suzuki

MAT_TE
MAT_TE napsal 29.04.08 v 11:57

teda jako luxusní fotky máš za 10

Nejt
Nejt napsal 01.04.08 v 00:27

no když už to přežilo tu palbu na Buchlově, tak to přežilo i cestu dom... ale rozhodně to nejpozději tenhle týden vyřeším, už mě to mrdá!

popelka
popelka napsal 31.03.08 v 13:07

A co ta spojka??? Dojels v nedeli v poho???

WEB
WEB napsal 01.12.06 v 15:59

KRASAVICE!Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

ondra.cbr
ondra.cbr napsal 29.10.06 v 12:20

čau, taky už mám sv-čko... a atyk ji chci pořádně zajet (určitě se to vyplatí), tak ať jezdí

Nejt
Nejt napsal 07.10.06 v 16:07

Ondra: byla položená na levý bok, ale zdůrazňuju pouze položená! Plasty prasknuté nejsou, nic není svařované, nic není měněné, osa, řídítka, vidlice atd., všechno je ok. Praktocky jsme to poznali jen podle maličkých oděrem na páčce spojky a levém blinkru, ale byla to hra na detektivy. Jinak ji ještě zajíždím, moje staré SV, které je teď v prodeji, jezdí zatím mnohem lépe, ale tu jsem zajížděl dlouho a dobře. Pokud budu trpělivý i u téhle, měl by se dostavit ještě lepší výsledek.<br />
<br />
Méďa: jo, asi to udělám.

ondra.cbr
ondra.cbr napsal 04.10.06 v 19:07

je fakt krásná , taky si ji chci na zimo nebo jaro pořídit. A jaktože byla tak levná? nebyla bouraná? a kde si ji koupil? nemají ještě jednu takovou? jinak ať jezdí

napsal 04.10.06 v 17:39

Dobra volba Jen sundej ten zadní ohavnej blatník-ten to dost kazí.Jinak at ti slouží,ja jsem spokojen

Trebor
Trebor napsal 03.10.06 v 11:55