Honda GL1500 GoldWing (1993)

Vlastník Frigolin
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 12.3.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

nekarlos
nekarlos napsal 25.12.19 v 15:54 10b.

Tridac
Tridac napsal 06.03.16 v 18:49

Ahoj, gratuluji ti k Hondě, dobrá volba, i když pro Ventuře jsi šel o hodně velký level dolů. Jízdní vlastnosti, pohodlí, komfort a motor, to se nedá srovnat. Jen snad vzhled, pokud se někomu líbí je trošku inteligentnější, ale pro někoho snobovější. Každopádně at ti slouží ke spokojenosti a mnoha fajn výletům.

Frigolin
Frigolin napsal 23.12.15 v 16:43

Co to tady píšeš za hovna!!!.je to motorka jako každá jiná.buď se ti líbí nebo nééé.

naháčnahatej
naháčnahatej napsal 09.12.15 v 22:26 4b.

No Gold Wing je typické homomoto pro 4% hošany kteří chtějí vypadat drsně jako pořádní chlapáci.
To je tak za 4 bodíky Puso

havrandero1
havrandero1 napsal 20.11.15 v 17:05 10b.

Dobrá volba opravdu parník supér stroj s neomezenejma možnostma

BigRad
BigRad napsal 17.09.15 v 22:50 9b.

Řekl bych, že to byl dobrý tip a přechod k Hondě. Máš ji hezkou a zachovalou, bezva barva (red je moje barva.. )..a světýlek fakt není nikdy dost... Tak ať Ti dělá radost, nědy se snad potkáme.

olha
olha napsal 15.09.15 v 19:41 10b.

Ahoj. Máš to pěkný. Jasná 10ka . Jo, na motorkáře chodím často. Tak když budete někdy někam vyrážet, tak napiš zprávu. Motorku mám v Lomu u našich, tak jezdím s motorkářema z Litvínova, tak se můžeme někdy připojit.

Frigolin
Frigolin napsal 15.09.15 v 17:33

Ahoj Tridacu. Já také netvrdím že godwing je lepší. postupem času se ukáže jaké to bude.A hlavně já jsem ventůrku nechal bratrancovy a kdo ví, on by také chtěl golďase třeba pak uděláme výměnu.Já na Venturu nedám dopustit je to klasika,pohodlí,a super stroj z dobrým motorem(jinak by je necpali do V maxe).

A jinak děkuji.třeba se někde setkáme až se náhody potkají.
Ventureclub.cz Stále sleduji

Tridac
Tridac napsal 14.09.15 v 22:01 5b.

No člověče tak nevím, nevím. Také už nemám Enturu, ale za toto bych ji nikdy nevyměnil. Hodna vypadá krásně, zachovale, ale protože jsem e rozmýšlel s koupí podobné motorky, všechny jsem si zkoušel. Cavalcade, Voyager a tyto Hondy. Ve srovnání s Věnturou je motor někde úplně jinde, pérování není ani z poloviny takové jako na Ventuře a pokud má Ventura ložiška v kolech a v řízení dobré, tak se jízdní vlastnosti nedají srovnat. Ale je to samozřejmě věc názoru. Za ty roky jsem moc podobných Ventuře nenašel v pohodlnosti, jízdních vlastnostech a pohodlí v cestování. Ale jak říkám, vypadá dobře tak at ti slouží.