Yamaha NMAX 125 (2015)

Aktualizováno 30.8.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

matti
matti napsal 01.03.16 v 14:33 10b.

Pěkný stroj! Měl jsem starší i novější model Honda pcx.Spokojenost byla,ale dnes bych v té cenové relaci volil určitě taky nmax.Připadá mě takový dospělejší než Pcx.Skvělý kompromis pro člověka který nechce dávat víc než 100tisíc za maxíka.Ale když jsem Pcx kupoval tak ještě Nmax nebyl a majesty mě neoslovilo.At slouží!!

viskas napsal 27.02.16 v 19:21

drexem: s hadřikem už chodím teď a leštím aspoň ty dvě přilby co mám doma a co se týče přítelkyně žádnou nemám,jsem totiž už 22 let ženatý tak jinak než na prvním místě nic neočekávám a nějakou jízdu určitě dáme

Maartecz napsal 27.02.16 v 10:13

uz at je leto!!

drexem
drexem napsal 27.02.16 v 09:40

viskas: budeš překvapený jak to jede,já ho kupoval 28.srpna 2015 a mám tam najeto 4300kmPrvní týden ti to nedá a budeš kolem něho pořád chodit s hadříkem a začne se ti o něm zdát a budeš na něho myslet každých pět minut a pak zjistíš že si u tebe prohodili místo s přítelkyní a ON je ten kdo je na prvním místě.Pak už to bude znamenat že jsi náš,tak vítej mezi Nmaxákama a hlavně někdy napiš a někam zajedeme,jezdím kousek od tebe za bráchou,který si ho v létě taky bude kupovat v černé,tak by to mohlo vypadat pěkně barevně

Maartecz
Maartecz napsal 23.02.16 v 15:51 10b.

Dobra volba,koukam ze jsi z Bohumina tak to muzem pak pojezdit

viskas napsal 23.02.16 v 15:32

Zdarec,takže jsem se odhodlal,po asi 4 měsících usilovneho hledání,pátrání studovani veškerých recenzí, videí a následné návštěvy salonu yamaha v Ostravě jsem ji objednal a v pátek byl složit zálohu.Teď už jen počkám až se oteplí a zejedu si pro ni.vybral jsem bílou Milky white půjde pěkně vidět za šera a v noci.přes zimu už jsem nakoupil nějakou výbavu,a už se nemůžu dočkat na první jizdu.reálné foto samozřejmě doplním ihned po příjezdu.

Maartecz napsal 22.02.16 v 17:49

V lete se na ni chystam!!
Cerna je jasna volba

pycha
pycha napsal 20.01.16 v 00:39 8b.

Jdu do toho, barva červená. Příští týden by to mělo přijet

drexem
drexem napsal 24.12.15 v 09:25

Díky za komentáře,s Cezinem naprosto souhlasím,jediný nedostatek je ta zásuvka a čtverky blinkry které použiješ jednou za rok

Cezin
Cezin napsal 21.11.15 v 13:36 9b.

taky zvazuji nmax125 a byl jsem ho projet na zkousku (taky PCX, abych porovnal) a musim se podelit o zazitek. Byl jsem velmi prekvapen pohodou jizdy a zaroven pesnou kontrolou nad strojem. Design se jim velmi povedl vypada spise jako drazsi stroj nez levna hracka pro pubertaky se svetelnyma efectama. Sice si asi clovek dodela 12V zasuvku, kdyz ty mobily dnes nic nevydrzi, ale to je asi tak 150KC a 15 min prace. Dale tim, ze ma srovnane strany s naslapy (zadne futurum vlnovky jak u PCX), tak preci jen trochu lepsi omezeni proudeni vduchu - ochrana jezdce zrejme i proti drobnemu desti - kdyz das nohy k sobe, tak te to jen lize lehce zleva a zprava, kdezto u PCX ani kolena k sobe proste nepomuzou - na PCX fakt fest fouka. Ergonomie skvela, ram drzi, naklony zvlada bravurne - neutrhne se z asfaltu, zrychleni okamzite po zatazeni plynu tedy zadne zpozdeni az do 90-ky (taky vazim 70kg), pruzeni meke tak, ze nerovnosti a kostky te nevyhodi ze sedla a v podstate celkovy pocit bezpecnosti asi taky za prispeni sirokych gum a vedomi, ze tam mas to ABS, ktere fakt zabere a plynule zastavi (ikdyz na pocity moc nedavej - skutecnost vas muze v krizovce i nemile prekvapit). Abych byl ale take trochu spravedlivy, tak musim sdelit, ze svetelne kontrokly zapnutych blinkru na palubovce mohly byt malicko vetsi - dost casto jsem si jich nevsiml, ze stale bloikaji - ale tady jde asi dost o zvyk. Uz prakticky jen pockat na lepsi pocasi a vybrat tu spravnou barvu(asi cervenou to je clasika a hlavne je vzdy za kazdych okolnosti dobre videt - tuhle jsem jednou jel autem a melem jsem prehlidl motorku zleva na hlavni, ktera byla hneda, a ja jsem mel davat prednost) a uzivat si jizdy. A hlavne s rozumem a bezpecne. Pokud mate nekdo podobny zazitek, tak sem s nim.

viskas
viskas napsal 29.10.15 v 16:08 10b.

Ahoj uvažuji o koupi nmaxe na jaře,mužeš se podělit o poznatky?jízdní vlastnosti,spotreba,nějake dokoupene příslušentví atd.mám jen dva favority tento a pcx,ale s 80% jsem pro n max.jestli mužeš napiš sem: petrvasas@seznam.cz díky moc

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 06.09.15 v 18:35 10b.

Ladzi
Ladzi napsal 31.08.15 v 22:38 10b.

Dobrý výběr a moc pěkný tak opatrně ten už jede líp jak babeta 10b

raidrs
raidrs napsal 31.08.15 v 11:46 9b.

moc pěkná taky se na ni chystám

Zelinář
Zelinář napsal 30.08.15 v 15:12 10b.