Triumph Tiger 1200 XC (2014)

Vlastník oldapps
Vloženo 28.3.2015
Aktualizováno 29.12.2021

Po zvažování, doufám, že jsem se rozhodl pro dobrou a kvalitní značku a že snad toho nebudu litovat a už bych ani nechtěl měnit.

Motorka koupena od FIRMA:CARTec motor (Triumph, Suzuki) (Br - Prodejce - slečna velmi dobrá

BMW R 1200 GS Adventure: cena a jiné prvky které lépe nezveřejňovat

První dojmy - Po prvních asi 200 km naprosto krásný pocit z nového stroje, i když je člověk nejprve z tolika funkcí dost zmatený a stejně pořádně neví co na co je tak s krátkými přestávkami jsem domů dojel v pohodě.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro cestování.

Doplňky na motorce - Origo 3 ks kufrů, vyhřívané rukojeti + kryty rukou, padáky

Prostě v loňském roce na cestách po Alpách mi Triumph na jednom parkovišti padl do oka a zimní přemýšlení o motorkách rozhodlo, že dojde ke změně. Po kontaktování několika prodejců jsem se rozhodl navštívit CARTec Brno a po krátké
zkušební jízdě bylo rozhodnuto. Tuto motorku chci mít doma. Tak minulí týden jsem si ji přivezl. Zhruba po najetých asi 300 km po silnici můžu říci je to, že motor ten třívalec SUPER, brzdy také SUPER a posezení je také o něčem jiném. Zatím asi jenom to plexi je poslabší a jak jsem se dočetl tak i ostatní to řešili. Tak uvidíme co přinesou za další poznatky další km.

Juraj22
Juraj22 napsal 29.12.21 v 19:06

Velkej Tigrik je super dělo, myslím že budeš spokojený

sasos69
sasos69 napsal 02.05.20 v 15:47 10b.

Zajda.Brno
Zajda.Brno napsal 08.05.15 v 06:32 10b.

Ahoj,

pěkný kousek http://www.triumph-tiger.cz/

wsbk
wsbk napsal 21.04.15 v 15:45 10b.

forman59
forman59 napsal 04.04.15 v 17:15

Teda Oldo ty se nezdáš. Gratuluji ke koupi tohoto krásného a určitě pohodlného stroje.