Yamaha YZF-R1 (2003)

Vlastník koda5
Vloženo 11.3.2015
Aktualizováno 12.3.2020

po lonské sezoně co jsem zkusil okruhy na staré R6 jsem se rozhodl že to chce něco lepšího . Tak jsem pořídil tuhle raketu uvidíme jak pojede. Neměl jsem v planu přímo litra ale když se objevila tahle tak jsem pro ni musel jet

První dojmy - ztm nevím jel jsem na tom asi kilák při koupi, ale co jsem zjistil že rychlořazení je super věc.

Doplňky na motorce - kola marchesini, přední pumpa brembo, kotouče brembo oproti serii 320, komplet vyfuk akrap, brzdiče nissin, přpákováni, jinná řidítka, časomíra starline, anihopingová spojka, centrál ohlins, tlumič řízení ohlins, quickshifter, karbonové kryty ramu, podsedlák z r6r

Ztm jsem na ní nic nenajel ale doufám že budu o něco konkurence schopnější než jsem byl na R6. Letošní sezónu mám v plánu zajet si nový okruh asi slovakiaring a dostat se v brně někam k 2:25 a most pod 1:55 uvidíme jak to půjde.

První jizdy v mostě dopadli dobře sice s motorkou byli problem ale nic co by se nedalo vyřešit. Zjištění při prvních kolech že rychlořazení pomáhá a že na jedničku se to nedá ukočírovat , ale dostal jsem se na časy ochlup lepší než loni a to byla zima sedel jsem na motorce poprve, takže ten výkon je znát