Honda CBR 125R (2007)

Vlastník Pete23
Vloženo 29.11.2014
Aktualizováno 28.10.2018

Skvělá motorka, nikdy se na ní nic neposralo a to jsem sní byl dokonce i v Chorvatsku!!! vyborná na naučení, skvělé brzdy

První dojmy - O jiné motorce jsem ani nepřemýšlel, protože jsem si jí od bráchy okoupil a ten jí měl taky na naučení :) takové rodinné dědictví :D A teď vážně, je to fakt skvělá motorka, najezdil jsem na ní asi 10000 km a ani jeden karambol za jízdy, jen mojí blbostí. Výborná ovladatelnost, ta je naprosto famozní

Motorku bych doporučil pro - pro mladé začínají řidiče a ženy!!! bohůžel si dneska myslím že mladí chtějí hlavně výkon a přitom to neumí ani využít :)

Doplňky na motorce - nic

Tak jelikož je Honda tak motoricky je fakt držák, vydrží vše! Malé náklady na provoz :D kdy jsem s tím jezdil za 2,3 litrů na 100km :D a když jsem s tím na plnej kotel brázdil Alpy tak spotřeba nebyla vyšší jak 2,5 litrů, je možno že je to tím že jsem jí opravdu dopřával vždy to nejlepší :) (svíčka, častá výměna oleje, seřizení ventylů atd). Přední brzdu jsem si sešteloval tak že brzdila jak pán bůh, zadní je trochu problém protože při sebemenčím přibržděním zadní brzdou se kolo blokne, ale jde jen o zvyk a nakonec jsem zadní brzdu používal jen při krizovkách a přibždování tak jak se má ;) Výkon, no je to 125 tak se dá čekat že sprinter to nebude, ale do 80 to zrychluje jako kdejaké auto a maximálku jsem z toho na rovině vytáhnul 130 (tachometrových). Jak jsem psal nikdy se na ní nic neposralo!!! Proto jsme si sní troufnul i k moři, dnes vím že po tom co jsem si koupil sportovní cesták že nechápu jak jsem mohl v sedačce vydržet 2800km za 5 dní na cestě :) Motorku jsem samozřejmě neprodal je to srdcovka a nechávám si jí na jízdu v zimě (když mě to chytne) a na jízdu po Praze. Jinak ještě abych nezapomněl, slovo dálnice je pro motorky sprosté slovo!!! a pro CBR 125r to platá dvojnásob!!!

Er1zo
Er1zo napsal 11.03.15 v 15:44 10b.