Yuki SM 250 (2012)

Vlastník berry78
Vloženo 28.11.2014
Aktualizováno 4.11.2015

Přes zimu jsem " Kukyně " věnoval dost péče, tak jsem zvědav jak se mi odmění :o)

Motorka koupena od xkosik (Nusle (Praha 4))

První dojmy - Příjemné svézo, celkem obratná a ovladatelná motorka , dobrý zvuk už v základu. Najel jsem jen pár set metrů při koupi a za ty peníze sem jí vzal i s klouzající spojkou a nebrzdící zadní brzdou. Jinak povrchová úprava nic moc - plasty po 2 letech úplně vyšisované. Koroze některých míst rámu atd .. ale nic neřešitelného .. hlavní je dobrý motor .. který má najeto jen 1800km a spousta prostoru pro různé vylepšování a úpravy :o)

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv kdo se nebojí šroubováku.

Doplňky na motorce - V kolech nová ložiska SKF+ gufera, řetěz D.I.D, nově potažené sedlo , Iridiová svíčka , odstraněné všechny 3 katalyzátory, vyhozená guma co redukuje vstup do airboxu, nové gumy mitas, brzdové obložení TRW, Rám - matně černý, zásuvka na 12V v "kokpitu" + zásuvka USB 5V , silnější kabely ke startéru, pojistkové pouzdro na skleněné pojistky vyměněno za klasické na nožové, panceřová hadice k přední brzdě a nové lamely plechy a pružiny TRW do spojky. Jinak místo klasické žárovky 35/35W v hl světlometu jsem dal halogenovou, led žárovka do osvětlení spz. .. odstranen bypass karburátoru který je tam patrně kvůli emisím a který ve středních otáčkách pouští přes elektromagnetický ventil vzduch z airboxu přímo do hrdla saní (obchází karburátor). Kyvka měla velkou vůli , tak jsem rezavá ložiska nahradil speciálními kluznými pouzdy z materiálu Zedex ZX-100K , řídítka Renthal , vyhřívané rukojeti Oxford .. Ještě se chystám na výměnu oleje v předních tlumičích

potřeboval jsem si nutně něco koupit a tohle byl nejlepší poměr "cena/výkon" .. Takhle novou motorku jsem ještě nikdy neměl .. Původně jsem chtěl něco co nejjednoduššího vzduchem chlazeného ale 125ccm mi přišlo málo a tohle byla jediná 250ccm která tak nějak zapadala do mých představ .. škoda toho vodního chlazení a tím pádem i lehké nadváhy .

Motorka má spoustu různých čínských much , které se snažím do jara vychytat .

Lifan LF 250GY-7 , Yuki 250 SM , SKYGO 250, Zanella 250 atd ..

Phobos5
Phobos5 napsal 01.08.16 v 17:13 10b.

Skvělá práce

RadimXVS
RadimXVS napsal 28.05.15 v 14:44 10b.

berry78
berry78 napsal 02.12.14 v 15:52

To Barney: To víš .. to je známka Punku .. Na motardí rozměr na předek nic jiného nedáš... ale neboj ... je to po konzultaci s technickým oddělením firmy Mitas

Barney
Barney napsal 02.12.14 v 15:40