Honda NX 650 Dominator (1996)

Vlastník Želvín.
Vloženo 3.11.2014
Aktualizováno 3.11.2014

Lehké spolehlivé endurko ... motorka tekzvaně na všechno ničím neviniká ale ničím nekazí pocit z jakékoliv jízdy ...

Suzuki DR 650: Řekl by jsem takový víc do \"sportovna\" kdežto domi je takovej ideální vesnickej motolka :-)

První dojmy - Když jsem koukal na inzeráty tak jsem narazil i na tohoto dominátora. Prý rodinný klenot :-))) si říkám to určitě! Tak to chci vidět... a když jsme to viděl spadla mi brada až na zem!

Motorku bych doporučil pro - Vesničany !! :-)

Doplňky na motorce - Podařili se mi sehnat 3 kufry i s plotnama doma mám i COčko a na fotkách je výsledek

Chtěl jsem motorku na všechno (město, okresky, pole, louky, les, dálky ... ) jak jsem psal na začátku v ničem tato motorka nevyniká ale vše plní relativně dobře !! Ideální moto pro mě vesničena pracujícího v lese.
Jel jsem na novém modelovém ročníku a jediné v čem se lišil byli brzdy které brzdili opravdu dobře, ale to bylo vše ... Motoru se nelíbí cokoliv do 3-3500tis ale strašně rád se vytáčí a výměna oleje každé 3tis/km mi nevadí. Brzdy dostačující. Podvozek na enduro dobrý stejně jako ovladatelnost. Spolujezdec na dálky asi nic moc je to spíše pro jednoho. Uložný prostor žádný! Spotřeba cca 5-6. Nevím co dál napsat prostě průměrné eduro.

lacerta82
lacerta82 napsal 03.11.14 v 23:03 10b.

krásné endurko