Yamaha WR 250X (2008)

Vlastník Rider23
Vloženo 23.10.2014
Aktualizováno 4.12.2015

Je to yamaha wr co k tomu říct dál ? Výborná ovladatelnost, tlumiče parádní a výkon na neostrý 250 taky parádní.

První dojmy - Láska na první pohled a na první dotek. Po prvním svežení bylo jasný že jsme si padli do oka.

Po tomhle typu motorky jsem koukal cca rok a už na fotkách se mi líbilo zpracování motorky. Po prvním svežení jsem věděl proč na tuhle motorku jsem četl jen samou chválu. Na motorce se sedí příjemně a ovladatelnost na hladkých gumách je jednoduchá a lehká a láká to k levostem. S endurovými pneu je motorka o pár cm vyšší ale jízdní vlastnosti se tolik nezměnili. Tlumiče jsou jak jinak taky slušně zpracovaný a díry ani retardéry nejsou nijak znatelný. Trochu nezvyk byl pro mě trochu ucukaný plyn, ale po pár km jízdy si člověk brzo zvykne a už je jízda plynulá. Na 250 je spotřeba dost nízká zatím si dala něco kolem 3,5 - 4 litrů na 100 km což je opravdu super protože podobnou spotřebu mám se skutrem 50ccm ale to svežení je uplně jinačí.

Prvních společných 300 km

Jems2 napsal 26.11.14 v 21:47

Jo Yamaha je Yamaha pěknej kousek

Rider23
Rider23 napsal 26.10.14 v 10:14

Díky moc zrovna od tebe to hodně potěší

Dovi
Dovi napsal 25.10.14 v 21:28 10b.

Upřímná gratulace!
Znám to taky na vlastní kůži a moc Ti přeju ty příjemné pocity z postupného objevování kvalit WRka. Tak ať jsi s ním stále spokojen a ať Ti dělá pořád jenom samou radost
A za podrobný popis i pěkné fotky přidávám 10 bodů.

Dennysz
Dennysz napsal 23.10.14 v 20:54 10b.

pekné