Suzuki DR 350 (1991)

Vlastník black-jack
Vloženo 19.6.2006
Aktualizováno 28.5.2017

Koupena 18.3.2006... 6kvaltů, žádný chladič, žádný nikasil, koníků má taky dost, poměrně lehká a ovladatelná kočka co jezdí za pár šupů... co víc si přát

První dojmy - Nemám ani 170cm, takže první jízda byla velice zajímavá (vlastně jen rozjezd a vystupování nakonec), každopádně jakmile jste ve stupačkách, je dobrý vzorek na gumách a člověk není úplné jelito, dá se s tím dostat prakticky kamkoliv... za chvíli mi ani nevadilo, že pořádně nedosáhnu na zem :-D

Motorku bych doporučil pro - Od jara 2006 už jsem na DRku leccos odjezil a prodávat ho nehodlám... má vše, co od motorky chci: dlouhý dojezd (spotřeba 3,7-5 na sto), jednoduchý motor nenáročný na údržbu, na enduro pohodlný podvozek, dá se s tím jet kochačka nebo ostřeji dle nálady a hlavně nemá chladič a nikasil. Komu nevadí vyšší váha a chce se vozit za relativně nízké náklady na legendě, co ve své době zvládla dojet do Dakaru, nebo Pekingu, je DR dobrá volba... jen je třeba narazit na slušný kousek na kterém se nepodepsala údržba a provoz jezdců, co jim ještě teče mlíko po bradě na nezaschhl inkoust na řidičáku!

Doplňky na motorce - - maska z ostrého modelu (je lehčí, dodělal jsem si parkovačku a upravil na H4)

Shrnutí 31.12.2012

sezona 2006-2012 (cca 18tis km): 2x rozvoďák, gufero startpáky, řetězového kolečka, řadičky, spojkové lamely plechy, pružiny, a nějaké drobnosti jinak spotřebák jako destičky, gumy atd.

Shrnutí 1.5.2017 na tachometru je 60tis km... sice poslední léta takřka pořád po silnici a s ročním nájezdem cca 500km, ale pořád bez problémů

21.5. 2017 jsem ji prodal

black-jack napsal 04.03.10 v 17:22

to barney: no jasne, dal jsem tu kaluz asi 3x

Barney
Barney napsal 01.03.10 v 20:46

První fotka super Projel ?

Adry
Adry napsal 04.12.09 v 11:29

Pěkný dr a super fotky z offu nemají chybu tak at se ti dál daří 10B

Barney
Barney napsal 11.10.09 v 18:21

DRka se mi moc libi, sam bych ji jako dalsi motorku chtel