Blata 125 Enduro (2011)

Vlastník Wolf7LP
Vloženo 23.8.2014
Aktualizováno 21.9.2014

Motocykl bych popsal pouze se slovy že jinou motorku bych asi nedoporučil, ikdyž to není tak známá značka.

Yamaha DT 125 R: důvod neuveden

První dojmy - Po první jízdě jsem neměl slov. Překvapil mě potenciál motocyklu, již při první testovací jízdě jsem si jí nemohl vynachválit. I přesto že z ní dosáhnu pouze na špičkách, neměl jsem sebemenší problém jí udržet v křižovatkách. Hned po 1. jízdě jsem si byl jistý, že jinou motorku od 16 let nechci.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil hlavně řidičům, kteří mají rádi obtížnější terén na silnici by byla lepší ve verzi Motard

Motorka má krásný moderní desing myslím si, že ostatní motorky do objemu 125 jsou trochu pozadu. Člověk co si potrpí na Českou výrobu tak určitě ocení a pokud chce něco na vyblbnutí tak Blata je stroj přesně pro něj. Jízda na motorce je nepopsatelná motor má nádherný tah není problém předjíždět auta.
Na podvozku už není sebemenší důvod co vytknout, je vysoká takže nemáte problém pokud jezdíte v lese a jemu podobných místech, vyjede snad všude.
Jedinou nevýhodou je celkem malý úložný prostor, kam moc věcí nenarvete měl jsem problém tam dostal i malou motolékárnu.
Myslím že motorka je ideální hlavně do terénu na silnici pouze bez "drapáku".

125Marek
125Marek napsal 28.09.14 v 22:22

Ať to jezdí!

Wolf7LP
Wolf7LP napsal 20.09.14 v 20:45

Děkuji
V to doufám určitě by šlo dohodnout něco

Martic
Martic napsal 20.09.14 v 20:16

Taky se přidávám s přáním spokojeného soužití, hlavně bez nehod . A snad se zase někdy uvidíme.

TommyPchalek
TommyPchalek napsal 30.08.14 v 19:04

Jééé, Bláťák :3
No nic, aď to jezdí a hlavně s co nejmíň problémy, bez nehod a užij si ji!

Wolf7LP
Wolf7LP napsal 27.08.14 v 19:30