Aprilia Pegaso 650 (1998)

Vlastník peta.seda
Vloženo 22.5.2014
Aktualizováno 22.2.2022

Na takovy to jezdeni kolem baraku..

První dojmy - Super, jede do 160 km/h, lepsi je ji vodit tak do 120 km/h. Ovladatelne, padne hned do ruky a hlavne pri mych 170 cm dosahnu na spicky. Do terenu se s ni taky da a jinak to jezdi skoro jak skutr

Chteli jsme jet do Rumunska, takze nejake mensi cestovni endurko, ne moc nove, aby pri padu clovek tak nebrecel nad skodami.
Jede az 160, ale to samozrejme neni jeji prednost.
Da se s ni do terenu, sama by vyjela kde co, ale v mym pripade je problem za riditky .
Dojem z prvnich kilometru bylo, ze je jak skutr. Je ovladatelna, kazdej na ni hned muze jet, pohodlny posez. Pro holky ja take vhodna, protoze neni tak moc vysoka.

Bude idealni na jezdeni po okoli, s tim, ze vidis nejakou pidi odbocku, tak na ni proste odbocis a kouknes kam jede. Da se i ve dvou, ale pak samozrejme citis znatelny pokles vykonu.

Spadl mi 2 retez, po druhe uz se uplne prekroutil a musela jsem koupit novou retezovku, ale stale je neco spatne...a mam blbej pocit, ze retezovkou to nebude... no uvidime, co rada starsich

Pepa66
Pepa66 napsal 25.05.14 v 22:50 10b.

Ahoj Peťo, máš dobrý vkus a odhodlání. Přeji ti hodně spokojených kilometrů v sedle, a když ti to vyjde doraž na Pegaso slet ke Třem Studním. Mrknem na to co tě zlobí na tý řetězovce, zatím čau Pepa 66. Jasných 10 b

Woky
Woky napsal 24.05.14 v 11:18 10b.

Woky
Woky napsal 24.05.14 v 11:16

Pokud předchozí majitel nebyl HOVADO tak sní problémy mít nebudeš
Vím o čem mluvím mám druhou
A vždycky jsou problémy který zaviní jen kutil český domácí

hruso25
hruso25 napsal 23.05.14 v 21:51

Pegaso sa dá znížiť na predných vidlách.Mám túto úpravu aby som nemusel byť na špičkách. Stačí že žijem na vysokej nohe.

Milan1963
Milan1963 napsal 22.05.14 v 18:33 10b.

Pěkná Italka. A jezdi ne jenom kolem baráku. Mám taky Rotax 650 a s kolegou co má Pegaso jezdíme běžně po Evropě.