Honda CB 900F Hornet (2003)

Vlastník vlada181
Vloženo 20.2.2014
Aktualizováno 5.3.2014

Mazel pro cestování i zábavu.Stačí se jednou projet a musíš ji mít rád.Neztrácí na ceně.

Suzuki SV 1000: důvod neuveden

První dojmy - Hodná příjemný zátah.Vzhledem k tomu že moje první cesta byla v prosinci a okolní teplota nebyla taková abych se mohl spolehnout na pneumatiky tak cesta byla spíš opatrná.To nic nemění na tom že motorka mi hned padla do ruky a cítil jsem se na ní pohodlně.Po opatrnějším začátku jsem se začal osmělovat a zážitky z jízdy jsou stále příjemnější.Nezbývá něž si počkat na příhodnější počasí hlavně teploty a vyrazit na delší cesty.

Doplňky na motorce - Širší řidítka , led blinkry vpředu , vzadu integrované blinkry do zadního světla, padáky,výfuky Arrow.

Horneta jsem si vybral z důvodu který nemusím nikomu opakovat ale zkusím to .Je to motorka která svým vzhledem nikoho neurazí je to klasický naháč se vším všudy hlavně v době kdy ze snaží různí výrobci vyrábět tak zvané retro to zaprvé.Další důvody jsou zcela praktické , nízké provozní náklady ( tedy pokud jí dáváš co potřebuje pravidelný výměny provozních kapalin a vůbec servis ) tím se ti odvděčí vysokým nájezdem kilometrů .Mohl by být trochu větší úložný prostor ale to jí odpustím.Můžeš na ní vyrazit jak do práce tak na pohodový výlet ale nebrání se ani ostřejší jízdě ostatně krouťák a výkon má na to dostačující.

mfg_biker
mfg_biker napsal 15.04.17 v 14:28 10b.

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 20.02.14 v 22:50 10b.

Vypadá dobře

CBiker9
CBiker9 napsal 20.02.14 v 14:56

super strojek ...at ti dela jen samou radost ...me teda dělala