Kawasaki KL 650 Tengai (1989)

Vlastník xlukash
Vloženo 6.12.2013
Aktualizováno 30.4.2018

Stará dobrámotorka, která se hodí pro kratší cesty. Nemám ambice cestovat, tak snad bude stačit.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut

Suzuki DR 650: absence el.starteru
Kawasaki GPZ 900: top gun :-)
Honda Magna 750: důvod neuveden

První dojmy - Zachovalá motorka, však hned od pořízení problémy se startováním. Po koupi jsem provedl běžnou servisní prohlídku a několik oprav. Příjemné svezení a pěkný zvuk i s originál výfukem.

Po koupi jsem ji hned odvezl na servis, kde byla cca 14 dní. Objevila se porucha startování s rukou v ruce se špatnou baterií. Rovnou jsem jí nechal celou zkontrolovat a opravit. Výměna baterie, relé startéru, vyměněn olej a filtr, brzdovka, palivový filtr, svíčka, čištění a impregnace vzduchového filtru, chladící kapalina, svařeny ulomené držáky přední masky, čištění, namazání a seřízení řetězu, ventilová vůle, celkově seřízená.
Dnes mi ji přivezl technik ze servisu až domů. Motor má pěkný chod, všechno svítí, brzdí, jde za plynem.
Pěkně se mi na ní sedí a dobře se mi s ní manipuluje i při otáčení a couvání.

xlukash
xlukash napsal 19.03.14 v 21:20

xlukash
xlukash napsal 10.03.14 v 17:35

Tak díky uvidíme, pomalu jí vybaluji s deky .

cugy
cugy napsal 09.03.14 v 00:52 8b.

cugy
cugy napsal 09.03.14 v 00:51

Vypada velmi dobre, ja kdyz kupoval tu svou, byla to prakticky kroska... verim, ze az se na ni parkrat povozis uvidis co vsechno v ni je zmenis nazor, ze je jen na jezdeni kolem komina , jinak preji hodne spokojenych kilometru

Tuareg-Tengai
Tuareg-Tengai napsal 27.12.13 v 23:41

kamaráde kdyžse ji budeš trochuvěnovat tak tě holka pěkně povozí i na delší tratě