Yamaha XJR 1300 (1999)

Vlastník čertíček
Vloženo 28.11.2013
Aktualizováno 14.2.2022

je to tlusťoch ale nádherná mašina, prostě naháč co má koule , táhne jak lokomotiva a svody 4-1 s koncovkou laser vyrábí krásný zvuk

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Nová Paka) - výborná komunikace, obrovská ochota, kdykoliv bych se na ně znovu obrátil, a jako bonus jsem se tam potkal s Indi Dokoupilem.

Honda CBR 1100XX Blackbird: xjr byl vždy můj favorit

První dojmy - úžasná ovladatelnost, spojka jako pírko, perfektní dávkování výkonu a super pohodlí, překvapila spotřeba 5,5 na 100km, ale asi ji zatím šetřím,do ruky padla hned, jen jsem si seřídil polohu páček na řídítkách a polohu řadičky

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jak zkušeným tak i méně vyježděným, protože výkon na dnešní dobu není přehnaný a dobře se dávkuje.

Doplňky na motorce - svody 4-1 + koncovka laser

Tahle mašina se mi vždycky líbila a teď ji má v garáži a ještě ve verzi SP a laděnou koncovkou.Super.
Najel jsem zatím 1200km, ovladatelnost v porovnání s VFR nebe a dudy ve prospěch XJR, nikdy bych takový rozdíl nečekal.
VFR vibrovala a moc mi neseděla ani poloha za řídítky. Výkon taky nebyl nic moc, ale asi to bylo tím, že jsem měl RF900 a teď XJR.
Kdybych měl udělat pořadí tak 1. XJR 2. RF 3. JUKI 4.VFR a XS
Motor táhne bez jakékoliv díry od volnoběhu až do maxima a sílu teda má, ale žádná divočina jako na RF. Prostě táhne pořád stejnou silou. A jako bonus ještě jezdím do 6L na 100km.
Zadek pruží dobře, jen přední vidle se mi zdá na tu váhu slabá, nebo chce možná generálku.
Spolujezdkyně si pochvaluje madla a hlavně prostor a taky sedlo.
Porucha mě nepotkala zatím žádná, ale taky jsem moc nenajel.

koci84
koci84 napsal 25.05.14 v 13:26

pěkna lokomotiva a vyborny vkus na barvu

-HARYS-
-HARYS- napsal 27.12.13 v 08:53

Výborná volba mašiny!!! Přeji hodně kilometrů v jejím sedle!!!

Petr_TA
Petr_TA napsal 26.12.13 v 17:24 10b.

Moooc pěkná
10b

COMPANY
COMPANY napsal 24.12.13 v 16:03 10b.

Super volba

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 16.12.13 v 20:34 10b.

Krásný stroj a super profilovka