Suzuki DR 600 (1986)

Vlastník tomik01
Vloženo 22.10.2013
Aktualizováno 11.6.2014

Chtěl jsem nějakou mašinu na řádění přes zimu a hlavně, abych se o ni nemusel tolik bat.

První dojmy - O proti gsxr u teda úplně něco jinýho - už jsem asi moc rozmazlenej, ale to se nedá srovnávat. Na druhou stranu přes nerovnosti na silnici se úplně ladně přehoupne. Vzal jsem jí i do terénu, ale je to pro mě úplně nový svět...

Chtěl jsem nějaký 600 enduro, abych mohl kamkoli jak po silnici, tak mimo. Hlavně na nějaký ty blbyny přes zimu ve sněhu, na horší cesty a nějakej ten menší kros. Spíš mi asi chybělo mít motorku, se kterou když praštim, tak se jí "nic" nestane, nebo to nebude tolik stát
Jednoduše sem vybíral z aktuální nabídky a tohle DRko mi padlo do oka.
Jízdní vlastnosti můžu víceméně teď porovnat pouze s Gixerkem, takže hned jak jsem vyjel s DRkem, tak:
- brzdy hrozně slabý respektive to skoro vubec nebrzdi :D dobržďuju motorem
- je to takovej kostitřas, na delší trasy (100km +) bych se stim nevydal, ale okolo komina bohatě stačí a možná je lepší než GSXR.
- problém my dělalo startování, ale po několika intenzivních trénincích v terénu a bolavý nohy, už to zvládám!

PaceyGT
PaceyGT napsal 28.10.13 v 20:01

Pěkný Tome, věřím, že tě to chytne. Je to první krok k pořádnýmu enduru (BMW) Dej tomu hráběěě!!!