Honda CBR 600RR (2003)

Vlastník Miška2
Vloženo 20.4.2013
Aktualizováno 10.12.2013

Tak tento krasavec po dvou letech vystřídal moji první holku

První dojmy - Moje první dojmy předčily mé očekávání...Po prvních 250-ti kilometrech které jsme spolu zatím ujely,jsem se zamilovala a dala mu jméno...Honzík :-)

Koupila jsem si svůj sen...supersport...Stál mě v garáži už od listopadu a já za tu dobu byla děsně nervozní,jaký to vlastně na něm bude.Stále jsem si v záloze nechávala svou první motorku,kdyby náhodou nebyl pro moje ruce,ale já se do něj zamilovala po prvních dvaceti kilometrech,kdy jsem si v duchu říkala...Zuzanko,jdeš do světa,Honzík je naprosto v pohodě Tak uvidíme co bude dál
Vyměnila jsem na něm nové gumy.Byly tam okruhovky a to se mě zdálo moc,i když mě minulý majitel říkal,že se na nich jezdí výborně.Takže mám na ní Dunlope Qualifier I.,stejně jako na mé první motorce,s kterýma jsem byla naprosto spokojená.Ještě dostal nová modrá závažíčka a rolny,aby pěkně ladil
21.4.2013 mám za sebou dalších 210 km po Valašsku.Jsem maximálně spokojenáObjednala jsem si nové plexi a krovku.Plexi je moc nízké,tak si tam dám to trochu zvýšené,protože když jsem jela 220km/h a ještě proti větru,tak jsem měla co dělat i zalehlá

Dnes 8.5.2013 jsem byla na Motocyklovém dni žen ve Vysokém Mýtě,který pořádal Motohaus a Suzuki Bylo to perfektní.Já jsem poprvé jezdila na okruhu Mám super zážitky a hlavně pobráno spoustu dalších poznatků,jak zlepšit svoji jízdu.
Konečně je to domaNové zvýšené modré plexi a krovka jsou nachystaný na výměnu...jo,a mám odjeto už 900 km.Je to s ním paráda
A je to tam

Další najeté kilometry mám zdárně za sebou.Byly jsme na přírodním okruhu v Hořicích...paráda

Rorq
Rorq napsal 31.01.16 v 20:43 10b.

pekna odne km preju

Sharks
Sharks napsal 06.08.14 v 18:09

suprová kombinace barev

Danielson105
Danielson105 napsal 24.02.14 v 18:08

K pěkné holce pěkná motorka Miško fakt je nádherná

soson20
soson20 napsal 01.02.14 v 10:03

Moc pěkné pro moje oči.
Přeji mnoho úspěšných km.
p.s. bandaska není holka!

brejle
brejle napsal 13.01.14 v 18:48 10b.