BMW R 1200 GS (2004)

Vlastník miki22
Vloženo 13.3.2013
Aktualizováno 17.10.2018

černo stříbrná obluda která doufám na pár sezón zůstane v mojí garáži, myslím že o této motorce není co více psát

Kawasaki Versys 650: ze čtrnáctistovky se mi to zdálo jako krok zpět

První dojmy - Trochu rozpačité, zvykl jsem si na kultivovaný zvuk japonského čtyřválce. Po pár km jsem si rychle zvykl na suprové jízdní vlastnosti . Jen trochu blinkry mi dělají potíže. K bawu prostě patří i trocha vibrací a řazení je taky trochu drsnější než u japonců. Jinak ale super svezení.

Doplňky na motorce - držáky bočních kufrů a topcase

No zatím nemohu napsat nic. Koupil jsem jí v zimě a ta stále trvá tak jsem najel stěží dvacet km a z toho se zatím moc usoudit nedá. Zatím trávím chvíle s motorkou jenom v dílně. Po předchozích majitelích kteří zrovna se o ní moc nestarali je řada na mě abych to napravil. Takže později snad budu míti více příležitosti ji popsat blíže.

Tak po dlouhé době přidávám další postřehy. Jezdil jsem ji čtyři sezóny a řekl jsem si že je čas na změnu, avíc jsem ji slíbil kamarádovi v opilosti u piva. Zvykl jsem si na ní , jelikož po jejim prodeji zela garáž prázdnotou pořídil jsem si Triumpha Tigra 1050. Zakrátko jsem zjistil že Brambora byla zlatá. Vypadá to že z jara si ji koupím znova asi novější, ale zase Geso.

Jardas444
Jardas444 napsal 22.08.13 v 17:11 10b.

Moc hezká "brambora",jako nová.Jezdíš na ní vůbec? .Tahle mašina si nic jiného než 10b.nezaslouží

EEE
EEE napsal 12.06.13 v 18:00

Áááá Čáslaváci, dobrej vejlet. Pozdravujte Timura

Bobika72
Bobika72 napsal 18.03.13 v 21:39 10b.

Čau Miki. Gratuluju. Bomba mašina

Kotas_XTZ
Kotas_XTZ napsal 18.03.13 v 13:10 10b.

Jako nová brambora)

Pěknej kus kovu

Dave81
Dave81 napsal 14.03.13 v 08:18

Nazdar "sousede" :) Tak to někdy společně projedem... Jo a mám RZ o číslo vedle tebe :)