Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník ombudsman
Vloženo 17.1.2013
Aktualizováno 17.1.2013

Umí,ale neublíží-líbí ale nenadchne,vhodná pro prcky jako jsem já.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - Raketa - top gun,super brzdy

Vzhledem k tomu že mé předchozí zkušenosti byli s max Jawa 350 byli pro mě první dojmy úchvatné.Zrychlení,brzdy,průjezdy zatáček.
Dnes mám najeto 6000km a mé dojmy jsou poněkud vlažnější.
Jízdní vlastnosti jsou přesně takové,jaké zřejmě byli myšlenkou výrobce.Je to prostě nahatej sport.Motor jede slušně od 8000 ot/min, do té doby klídek výkon vám dává najevo jen zvuková kulisa.Každopádně jde až do max.otáček plynule,žádný kopanec.Vážím 65kg, tak mám zadní tlumič na nejměkčí nastavení,i přes to ,je to celkem tvrdý ,ale na sportovnější jízdu ok.Při rychlejším průjezdu zatáčkou se trošku vlní(ale se spolujezdcem to nedělá).Brzdy jsou super,zadní by se mohla zdát že brzdí málo ale je to přesně tak aby se neblokovalo zadní kolo.Řekl bych že těžiště motorky je dost vpředu .Ovladatelnost motorky mě osobně příjde dobrá,ale byl jsem překvapen když jsem osedlal kámošovu zr7 která je cca o 30kg těžší a já měl pocit že je o 50kg lehčí.Motorku bych charakterizoval skutečně jako sršně,nebo spíš splašenou kozu.Ještě se mi nepodařilo vyjet na pohodičkovou kochačku,aby se to nezvrtlo v adrenalinový zážitek.Cestovat se na něm dá, ale pokud by mělo být delší cestování mou prioritou zvolil bych jiné moto.Jinak pro určité jezdce vidím jako výhodu dost velký odpor vzduchu,těch 150km/hod je tam za chvilku a pokud nemám stále oči na tacho. tak mě jasně upozorní ať se zklidním že za tou zatáčkou může strejda sbírat jabka ze silnice

MarryCat78
MarryCat78 napsal 26.01.13 v 14:25 10b.

, pěkná mašina

clay01
clay01 napsal 18.01.13 v 14:32 10b.

kochačky mi taky nejdou - moc snadno se točí a láká. Ale s tím nenadchnutím opatrně

cebeer
cebeer napsal 17.01.13 v 13:50 10b.

Moc pěkný sršeň. A Souhlasím s hodnocením.