KTM EXC 250 F (2007)

Vlastník Klasika
Vloženo 7.10.2012
Aktualizováno 24.11.2014

Po šesti letech na KTM LC4 640 Adventure je přechod na 250ku dost náročný . Ale už z první jízdy je jasné, že si budeme rozumět. Časem

První dojmy - Motorka jako taková mi do ruky padla hned. Přestože mě všichni varovali, že po tolika letech na 640ce budu mít problém s tím, že 250ka nepojede, tak musím říct, že až na přejezdy zoraných polí jsem nedostatek výkonu nikde nepozorovala.

Doplňky na motorce - Odstředivá spojka Rekluse, výfuková soustava Akrapovič, odpružené klemy, výztuhy chladičů, chránič spojkového válečku, tlumič řízení Scott.

EXC 250 jsem si zvolila pro její mrštnost, obratnost ,lehkost a ochotu ke všemu. Udělá pro mě, co mi na očích vidí, jen za to taky něco chce. Víííc plynu . Tam, kde se LC4 vyškrábala na volnoběh, 250 končí při první nepatrném zaváhání a ubrání plynu. Částečně to vyřešila Rekluse spojka, ale jen částečně. Autopilot to není a fyzikální zákony popírat nedokáže . Takže se učím držet plyn a neubírat. Jde mi to pomalu

Peterka72
Peterka72 napsal 12.04.13 v 08:40 10b.

Supr !!!

Xixak
Xixak napsal 09.01.13 v 22:37 9b.

Pěknýýýý,už aby mi taky stála v garáži... tak hodně km bez poruch!!

tomik.trb
tomik.trb napsal 08.01.13 v 17:20 9b.

Koukám že jsi zustala věrná oranžádě. Tak at mate spolu hodně zábavy a at spolehlivě slouží.

moranka
moranka napsal 04.11.12 v 19:01

Tyyyyy jo, no paní, kam si to namíříte příště???
Ale tak hlavně ať je jen ku radosti

storeman
storeman napsal 25.10.12 v 16:02 1b.

Až nyní dorazita ta zpráva do jižních čech
Lenko moc ti to s tou dvěstěpadinou sluší
Tak ať ti přináší jen radost
...a jak se bude jmenovat?