ČZ 180/487 (1993)

Vlastník DonyCZ
Vloženo 17.3.2012
Aktualizováno 17.3.2012

Motocykl z české výrobní linky.

Moje první silnější motocykl (dříve Simson s51 elektronik).
Vybral jsem si ji protože jsem chtěl něco českého ale i cenově pro mě přijatelného.
Koupil jsem ji v horším stavu (cena tomu také odpovídala) věděl jsem totiž že do ní něco zainvestuji. Po první jízdě jsem byl trochu zklamán vibracemi co motorka vytvářela, dále mě mrzelo značná ztráta výkonu do kopce a nepravidelný chod motoru. Proto jsem ji dal do servisu aby ji prohlédli a poladili. Nemilé zjištění ze servisu bylo že už se v motoru někdo hrabal předemnou a polámal tam pár věciček také mi u motorky odešel rotor který není také zrovna nejlevnější. Po zimě se mi konečně dostala opravená motorka pod ruku a o proti podzimu kdy jsem si ji pořizoval je lepší jízda daleko znát. Smůle je jen ta že nepříjemné vibrace tam jsou stále.

Vlasťák1973
Vlasťák1973 napsal 18.09.12 v 14:15

Pěkná origo číza,vibrace k ní patří,furt koukám na to sedlo,je zvláštně tvarované,to už tam bylo při koupi nepo předělávka od Tebe.

Milan1963
Milan1963 napsal 17.03.12 v 21:24

Na vibrace nekoukej a užívej si jízdy.Tyto poslední Čz jsou podle mně povedené motorky.

DonyCZ
DonyCZ napsal 17.03.12 v 19:42

Četl jsem že to má vibrace ale netušil jsem že jsou tak velké. Stejně ty vibrace vnímám jen pár minut při začátku jízdy pak už si na ně zvyknu a nevnímám je. :)

moucan
moucan napsal 17.03.12 v 18:59

Na vibrace si zvykej, to nejni žádná vada, Číza je prostě vibrátor. Jinak spolehlivej a jednoduchej stroj!