Honda VTX 1800 (2003)

Vlastník motorkarladbrok
Vloženo 11.12.2011
Aktualizováno 26.1.2013

VTX 1800 konečně motorka pro mně

První dojmy - Skákavá,rychlá ,silná,nevyzpytatelná s ohledem na mokrou cestu se strachem,tak se dá popsat má první jízda na VTX,který jsem si pujčil než jsem se rozhodl ho koupit.Majitel mě varoval pozor ráda hrabe!!Tak jsemse bál abych mu ji nepoložil.Nepoložil,koupil jsem ji.Nelituju,raduju se.

Motorku jsem koupil od kamarádova kolegy.V pondělí mi řekl ,že kolega prodává,ve středu jsem se svezl a v pátek jsem ji měl doma.Nádhera kupovat motorku v británii,techničák mi do týdne došel a tak jsem se stal oficiálním vlasníkem VTX 1800.
Ze začátku jsem se bál,že to není ono,ale každá motorka chce chvilku čas než si na ni zvykneš.První vyjíždka ve dvou a vítr mi div neroztrhl hubu,jak ze široka jsem se řehtal když jsem ve dvou překročil stovku!!(160 km/h)Čím rychleji,tím širší úsměv hahahha.(myslím míle)I mojemu batužku se to moc líbí a nejvíc si chválí pohodlí,je na ní dost místa tak, aby nebolela kolena a může se pohodlně zapřít do opěrky.
Po pár mílích jsem objevil několik much,které bylo potřeba opravit.Chlastala,ale nikdo nikdy nevyčistil supercharger a v něm vložku KN.Brzdové třmeny byly přidřené,rozhýbat a vyměnit destičky a hele všechno se zlepšilo i spotřeba.Plexisklo původní majitel zařízl a tak jsem koupil nové.Jenže to
zase zavazel padák tak jsem ho sundal.Odřenej výfuk vystřídal vance hines,doplnil jsem brašny a padák jsem si upravil k obrazu svému,jenom chrom vystřídala stříbrná metalíza(ještě to není hotový,přijdou do něj spot lihgts).Nakonec černý kabátek vystřídala tmavě rudá metalíza a jsem maxiálně HAPPY.
Cestování po Evropě je paráda,ale problém je v malé kapacitě nádrže,moc časté zastávky pro benzín.Ale když vám nikdo neujíždí a vy si krásně sedíte v záklonu ,bručíte si po dálnici a někdo se chce honit proč ne??Je to jiné svezení jak cruisery střední třídy, to jo!
Co se pohodlí a ovladatelnosti týče,velkej vliv má zadní guma!
Dal jsem novou a nebetyčnej rozdíl!Jinak na dálnici suverénní a i na okrskách se na ní dobře jede.Jen je třeba dávat pozor, kde se zaparkuje!!Tlačit ji proti kopci na štěrku není zrovna sranda,když se musíte otočit,aby jste mohli odjet!!Hahaha!

BaluJarda
BaluJarda napsal 19.03.15 v 17:51 10b.

Hezká Honda ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

Lubos92
Lubos92 napsal 13.01.14 v 16:05

Moc pěkná .

biosák
biosák napsal 27.01.13 v 08:52 10b.

stanley
stanley napsal 08.04.12 v 14:48