Suzuki DL 1000 V-Strom (2006)

Vlastník stimpi_pce
Vloženo 3.8.2011
Aktualizováno 31.3.2012

Moje první velká mašina. Podle mě neskutečně univerzální stromek. Pro zábavu, na dojíždění a nevim co ještě :)

3.8.2011
Tak jsem si ji přivezl... zkušenosti budou následovat ... zatím jen první dojmy :)

Našli jsme se přes inzerát, je to Italka a v čechách je od 09. Vzal jsem si ji za 120 zlatých a věnem dostala padáky, topcase, džáky bočních kufrů a rozšíření zrcátek :)

Cesta dom dala cca 160km bohužel cca 2/3 až za tmy, takže jsem jel opravdu piánko, nicméně se mi zatím zdá pohodlná, svižná a kultivovaná(po předchozí zkušenosti HD 1200X Sportster Fourty-eight :D)

7.8.2011
Tak máme za sebou prvních společných 800km. Hodně toho bylo bohužel za deště, ale do práce se halt musí...
Bylo potřeba poštelovat páčky spojky a brzdy ... mám krátký prsty a je naplánovaná podrobnější prohlídka a výměna kapalin v servisu.

To rozšíření zrcátek je bomba věc ... nádherně vidim za sebe a to líp než na Harikoj, kterej měl zrcátka pod řidítkama, což umožnovalo super pohled za sebe, nicméně byli mimo zorný pole.

... jo a bacha na spojku, trochu hrabe potvůrka :)

21.8.2011
Tak už máme cca 1500, všechno šlape, jen mě trochu štve štítek ... nad 120 tvoří turbulence který mi docela nepříjemně vibrujou helmou, pokusíme se to nějak pořešit. a furt neumim hladce přeřadit z 1 na 2 :(

4.9.2011
Dneska Stromík slaví 30t km po světě 2,5t s mojí maličkostí ... jestli se tomu dá tak říkat :). Mimo jiný jsem vyčistil vzduchový filtr, kde byla menší ZOO a myslim, že to je na jízdě cejtit.

31.3.2012
... máme za sebou servis (leden/únor) a prvních 800 kiláčků ... je namontovanej KN filtr a výkonová díra okolo 3000ot se zdá být mnohem menší

Pechin1
Pechin1 napsal 01.04.12 v 09:43

Krásnej Storm Přeji spoustu pohodových km v sedle a krásnou sezónu 2012.Máš to za jasných 10 bodů

beda.fau.st
beda.fau.st napsal 11.09.11 v 20:45

To je bomba coooo?Jsi taky tak neuvěřitelně spokojenej? Je fakt,že bych jezdil od nevidim do nevidim. To řazení časem přijde. Taky jsem se to chvilku učil.10b.

iman
iman napsal 16.08.11 v 08:11

Iste budes spokojny. Ak to bolo udrziavane ako sa patri tak je to vela muziky za dobre peniaze. Raz sa k nemu este vratim ale iba v litri..10b

magoss
magoss napsal 08.08.11 v 19:45

Moc hezkej taky jsem ho chtěl jen jsme neměl možnost si ho nikdy zkusit..jinak dávám za 10

yellow_shrek
yellow_shrek napsal 05.08.11 v 10:28