BMW F 650 GS Dakar (2000)

Vlastník Terous7
Vloženo 20.7.2011
Aktualizováno 30.9.2014

Super motorka ... pohodlná,držák,v poho do terenu - prostě maximální spokojenost ... asi těžko hledat lepší stroj v teto tříde!!

První dojmy - ...Pefektní na dlouhe cesty !!!... I když je to jenom jednoválec tak uplně v pohodě ... ...

2,5 roku sem byl bez motorky už sem byl jak chodicí mrtvola ... před tím jsem měl yamahu dt 125 a hrozně dlouho jsem se rozmýšlel co dal i s kámošem kterej měl taky "Déto" sme prostě chtěly něco universalního, a pak mi lakyrník v práci vyprávěl a ukazoval fotky jak na Varaderu projel alpy, tak sem si řekl že tohle chci taky nekdy zažít a začal se poohlížet po nějakým cestovním enduru.
A když sem si přečet o DAKARU tak bylo rozhodnuto a kamoš si ho koupil taky a dokonce jsme si pro ně jeli ve stejnej den.

Co se týče mých plánů do budoucna tak bych chtěl příští rok na dovolenou na slovensko a pak jednou do tech alp.
A taky bych si chtěl ještě trochu předělat vzhledově.
Ne že by se mi nelibyla ale chci si ji ještě předělat...prostě chci mýt original... jinak na jízdní vlastnosti nemužu říct špatný slovo

cita29
cita29 napsal 27.10.13 v 12:25

Pěkná tu masku sis dělal z toho laminátu jak si psal? jinak by to ještě chtělo řídítka, blastry, padací rámy s přídavnýma světlama a je to top

istonbike
istonbike napsal 17.03.13 v 19:55

Koukám žes jí parádně upravil...teď je to pravá točící se vrtule

Terous7
Terous7 napsal 21.07.11 v 16:13

Dikes!! Na zimu Chci začít s upravou. A na GrossGlockner určo nezapomenem ... dik

Mark09
Mark09 napsal 21.07.11 v 11:35

fery3
fery3 napsal 21.07.11 v 09:33

Hezká mašina .Přeju hodně ujetejch kilometrů bez závad