Kawasaki ZX-9R Ninja (2000)

Vlastník La_Goon
Vloženo 12.6.2011
Aktualizováno 22.6.2015

Zelená Žabka, která dovede jak v klidu povozit, tak pekelně zrychlit a dosud mě nenechala "ve štychu". Neztratila se ani na okruhu v Mostě a ostudu taky neudělala ... Takže když to jde, buď jezdím nebo si s ní aspoň hraju.

První dojmy - S Žabkou jsme se hned skamarádili, i když nejdřív jsem měl respekt. Na silné motorce jsem 15 let neseděl, takže to byla po dlouhé době změna. Ale v současné době jsme se spolu sžili, takže bych ji za jinou nevyměnil :-)

Sportovní motorka, sice trochu hlučnější motor (tedy v porovnání s jinými "Japonci"), ale spolehlivá, bezproblémová a snadno ovladatelná.

Mám ji teď třetím rokem, dlouho jsem na žádné nejezdil, ale když děti odrostly, pořídil jsem si, ne zrovna na "stará kolena" dostupnou "silnici", abych si udělal radost, trochu se odreagoval a užil si trochu "svobody".

Pořídil jsem ji položenou, takže na pravé straně polámané a prodřené plasty a pomalu ji dal do kupy, včetně nového laku a samolep. Volba barvy byla jednoduchá. Vždy jsem chtěl kawu a ta "musí" být ZELENÁ!!!

***

Do dnešního dne jsem toho v letošním létě moc nenajezdil ... Počasí není zas až tak dobrý, aby se dalo stále někde lítat, odpadli mi spolujezdci, jeden zadřel motor na R1, další dva začali stavět. Takže občasné výlety do zatáček za Železným Brodem ve směru na Harrachov absolvuju nejčastěji sám. Není to sice ono, ale v Brudu na pumpě se vždy nějaká motorka najde

Ještě, že 17. 09. 2011 je naplánovaný další "zájezd" do Mostu. Doufám, že se povede počasí...

***

Most se povedl ..., cestou zamračeno, ale na okruhu sluníčko. Parádní počasí,, akorát že jsme jeli v přestávce německého amatérského šampionátu bylo tam plno, ale i tak jsme se při pobytu na dráze stali středem zájmu "diváků"
Nikdo nespadl, motorky taky v pořádku, takže moc povedený den.

***

V letošním roce (2012) mi to nějak vázne. Jediné projížďky se konaly v Železným Brodu a okolí (ještě, že tam ty zatáčky jsou a dokonce s novým, zdrsněným, povrchem). Jinak nic moc.

Teď už jen koncem srpna víkend na MotoGP do Brna ...

2014:

Po silničním lišeji bylo nutné udělat nový lak, tak jsem to vzal trošku víc s černou Snad se povedlo

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 17.07.15 v 13:20 9b.

"Krása nejezdí", La Goone - aspoň tak se to říkalo
kdysi, za mých "divokých let" A jen 9 bodů proto,
že "to nejni Suzuki" ...

La_Goon napsal 06.05.15 v 16:42

Polepy jsou jen písmenka , černá a zelená je stříkaný lak

tazz134
tazz134 napsal 05.05.15 v 20:38 10b.

deset bodu za barvy to sou jen polepy?

La_Goon napsal 14.06.14 v 18:55

Nedalo se svítit, loni jsme jezdili odření, takže letos nový lak (vlastními silami na zahradě), polepy a snad to chvíli vydrží

La_Goon napsal 22.08.13 v 19:25

A zítra hurá do Brna!!!