Suzuki GS 500E (1995)

Vlastník Andre55
Vloženo 7.6.2011
Aktualizováno 28.8.2011

Suzuki Gs 500 E, kapotáž
Moje první "velká" motorka.

Suzuki Gs 500 E - kapota Fivestar
___

Už něco snad i najíždím - viz. deník
Tam se omlouvám za až možná moc přílišnou propagaci Vysočiny a jižních Čech, ale podle mě je to tam prostě ideální místo na motorku a překvapuje mne, že tam ani moc motorkářů nepotkávám.
-> Tak zvedněte zadky a projeďte to tam. Přidám ještě body zájmu tam v okolí.
__

K motorce:

Již od začátku jsem byl velmi posedlý Jawou 350.
Už jako malýmu klukovi se mi strašně líbila. Všeobecně k celý značce chovám značnou úctu.
Proto jsem se taky rozhodl, že chci, aby moje první motorka byla Jawa 350/640.
Ale slib sobě samému jsem si taky sám nedodržel.
Proč?

Odpověď je jednoduchá. Nedostupnost v minulosti vždy dostupných motocyklů značky Jawa. Nebo respektive - všude najdete Jawy 350 - já se zajímal o model 640. Najít však tu pravou je velký problém.
Chtít Jawu 350/640 je větší problém, než jsem si myslel, najít totiž tu správnou: žádný šrot, žádná splácanina více modelů dohromady, žádná kutilská úprava a to za slušnou cenu je prostě problém..

Mě navíc těsně jedná krásná Jawka 350 Basic ( r.v 2005) doslova utekla pod rukama, když mě někdo přeběhl asi tak o hodinu. Už jsem se připravoval vyrazit za ní, když mi od prodejce přišla zpráva: Nejezděte ,Jawa je prodaná..
Následně jsem zjistil, že za podobné peníze seženu i staršího japonce ve slušném stavu.

Respektive - todle sem věděl dávno. Už mi to otloukal o hlavu i můj instruktor v autoškole. Já si tenkrát nedal říct.
Beztak došlo na jeho slova.

Ve finále jsem našel tudle krásku. Sice dlouho stála a byla takova zanedbaná, aspoň co se týká vzhledové stránky.. Po motorové nejvíc v pohodě.A cena víc než slušná
Každopádně proběhla výměna oleje, vzducháče, nechal jsem zavařit drobný prasklinky na kapotáži a takový drobnosti.
Teď už jen jezdit

JarryX napsal 24.04.14 v 19:46

Krasavice

Marfy.VFR
Marfy.VFR napsal 17.08.13 v 07:54

Pěkná kočka, kapota jí sluší. K tý poslední fotce bych něco měl...

Od loňska je tam movej asfalt.

pragueboy
pragueboy napsal 03.07.11 v 17:19

nádherna suzuki tak hoodně štastných kiláčků a žádné rande s asfaltem a doufám že brzo spolu vyjedeme

PájaViků
PájaViků napsal 08.06.11 v 09:15

moc pěkná motorka na začátek, taky jsem o ní uvažoval, ale objevil jsem Kwííka, jak jsem jí uviděl, už byla jasná, ale ta tvá je epesní kočička! 10 bodíku a přeji spousty km v sedle a kolama dolů