ČZ 175/450 (1962)

Vlastník chipmank
Vloženo 18.12.2010
Aktualizováno 21.5.2018

Klasika, kterou poznala většina dříve narozených po Pionýrech a Stadionech. Krásná i po letech

První dojmy - První dojmy??? Po dlouhé době zase doma motorka. Nedrží volnoběh, nechce startovat, docela to řve... :-) Po projetí - je lehká, docela dobře reaguje na plyn, řadit se dá bez spojky, ale hovno to brzdí...Asi to bude chtít nějakej servis Jo a mimochodem...jak su zvyklej na Zuzanu, tak mi přijde po usednutí strašně malá :-) Na pohled to tak ani nepřijde.. Nejsu čahoun, ale relativně pohodlný posaz znamená sedět někde uprostřed sedla (což u sedla typu "kytara" není úplně OK)

Moje první "větší" motorka po Mustangovi. Mám ji 3 roky, ale najela sotva 50km. Potřebovala by výbrus, ale nějak pořád není čas. Ale nechci ji dát pryč. Mám rád starý stroje

Motorka je od listopadu 2013 po částečné generálce, prakticky komplet GO motoru, vč.kliky, spojky, seřízení a vyčištění karbecu, nová lanka, baterka, brzdy a zap.cívka. Teď jen čekám na jaro, aby se mohlo zajíždět Ještě teda musím nazout novou zadní gumu, ale ta už je doma, tak to jen udělat. Na jaře sjet na STK, vytáhnout papíry z depozitu a hurá do ulic

Marty68
Marty68 napsal 03.09.20 v 13:23 10b.

Taky jsem na ní po pionýru začínal...Moc hezká obsluha na prvních dvou fotkách , parádní stroj.

liň
liň napsal 14.05.14 v 20:22

Jó Číza-na svou dobu to byly moto na úrovni, já vlastním taky 175ku,ale Jawu dvou výfuk Sjezdil jsem s ní celou republiku (tenkrát i Slovensko) a vždycky dojela

Honzus75
Honzus75 napsal 03.05.14 v 09:04 10b.

Moc pěkný, obě za 10

alexander
alexander napsal 15.02.14 v 08:26 10b.

chipmank
chipmank napsal 05.06.13 v 11:59

Jak se to vezme... Jinak je právě poněkud rozdělaná (motorka ) , válec jsem zavezl na výbrus, ještě to chce aspoň zrenovovat brzdy a zase ji trochu občas provětrat Papíry má už 2 roky v depozitu, tak si to po těch letech už chudinka zaslouží...